Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Заключне слово

ЗАКЛЮЧНЕ СЛОВО

Найближчі декілька років стануть визначальними і навіть вирішальними для подальшого розвитку України. Значна частина людського та економічного потенціалу ще не розтрачена, й нам є на чому будувати своє майбутнє. Україна входить до 50 провідних країн світу за якістю вищої освіти, рівнем науково-дослідницької діяльності, здатністю до інновацій.

Проте часу обмаль: із кожним роком ситуація навколо нас стає жорсткішою, особливо в кризові для світової економіки часи. Якщо пускати процеси на самоплив, зміни не обіцяють нічого доброго. Кожен день бездіяльності, особливо в умовах світової фінансово-економічної кризи, обертається національними втратами, які матимуть все більшу і більшу ціну. Україна може позбутися своїх шансів!

Отже, наразі перед Україною стоїть завдання розробки та здійснення власного плану розвитку, який дасть їй можливість не лише не втратити свої позиції в світі, але й посилити їх.

В цій брошурі ми стисло виклали головні аспекти Національної стратегії розвитку «Україна-2015», яка є результатом спільної роботи тисяч українських вчених, експертів, політичних, державних, громадських діячів з усіх регіонів України. Це – громадський порядок денний для України, який втілює суспільні надії і очікування щодо майбутнього, яке необхідно будувати разом. Внаслідок реалізації Стратегії вже до 2015 року Україна може досягти вагомих результатів, які позитивно відіб'ються на житті кожного громадянина.

На відміну від політичних партій, ми не намагаємося сподобатися виборцю будь-якою ціною, запропонувавши пусті обіцянки в обгортці красивих слів. Наше завдання – поставити перед країною амбітну і водночас реалістичну мету, показати способи її досягнення.

Відсторонення від політичної боротьбі та поділу портфелів дає нам можливість дати неупереджену оцінку діям і влади, і опозиції, тверезо поглянути на можливості й перспективи України в сучасному світі, визначити найбільш ефективні точки соціально-економічного розвитку країни.

Громадянський рух «Нова Україна» разом зі своїми співавторами з усієї України пропонує усім політичним силам, суспільним об'єднанням, просто небайдужим громадянам разом працювати над реалізацією поставлених завдань.

Національна стратегія розвитку «Україна-2015» покликана усунути суперечності, які штучно нагнітаються в українському суспільстві, й ОБ'ЄДНАТИ ЛЮДЕЙ НАВКОЛО ТОГО, ЩО ДІЙСНО ОБ'ЄДНУЄ – МАЙБУТНЬОГО. А ВОНО В НАС Є. ГОЛОВНЕ ЙОГО НЕ ВТРАТИТИ.

ВІРИМО: СПРАВЖНЯ СИЛА, ЗДАТНА ПОДОЛАТИ БУДЬ-ЯКІ ТРУДНОЩІ І ДОСЯГТИ ВИСОКИХ ЦІЛЕЙ – ЦЕ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!

УКРАЇНІ – ПОРЯДОК, СТАБІЛЬНІСТЬ, ОНОВЛЕННЯ!

* В основу цього видання покладено результати здійсненої за ініціативою громадсько-політичного об'єднання «Український форум» багаторічної роботи великої групи вчених і фахівців, викладених у виданні «Стратегічні виклики суспільству і економіці України у ХХІ столітті» у трьох томах: під ред. академіка НАН України В.М. Геєця, академіка НАН України В.П. Семиноженка, члена-кореспондента НАН України Б.Є. Кваснюка. – Київ: Фенікс, 2007. У 2008 році Національну стратегію розвитку «Україна-2015» було обговорено в ході відкритих засідань «Українського форуму» в усіх областях України. Рекомендації учасників цих засідань увійшли до остаточної редакції Стратегії. З повним текстом Національної стратегії «Україна-2015», складом її авторів можна ознайомитися на сайті: www.uf.org.ua

Змiст видання:

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення