Вся увага - регіональним проблемам Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Пряма мова

23 травня 2011
За три кроки до мети
У своєму цьогорічному Посланні до Верховної Ради президент України багато уваги приділив науці як ключовому ресурсу модернізаційної стратегії держави. Не випадково одним із напрямів Програми економічних реформ став «Розвиток науково-технічної та інноваційної сфери». Національний план дій на 2011 рік створює реальні умови для динамічного старту. Тобто Україна поступово відновлює рух у руслі глобальних економічних трендів, які сьогодні щільно пов’язані з науковим розвитком. Курс на інноваційні реформи — незворотний. І це абсолютно закономірно, адже наука завжди була візитною карткою України.
17 березня 2011
Повернути науку в університети
Освіту прийнято вважати одним з найбільш консервативних соціальних інститутів, адже її головним завданням є передача підростаючому поколінню накопичених у суспільстві знань, цінностей та норм. Однак у цьому сенсі існує принципова різниця між середньою та вищою освітою. Якщо школа передусім виховує свідомого та грамотного громадянина, то вища школа готує фахівця, суб'єкта економічних відносин з високим рівнем кваліфікації. Тому вищі навчальні заклади покликані не лише освічувати студентів, а й спонукати їх до інтелектуальної творчості і наукового пошуку. З цих позицій середня і вища освіта - це два окремих інститути з різним призначенням і соціально-економічною місією.
15 лютого 2011
«Ми так загралися в політику, що забули про правила нормального життя»
Ігор Ковалевич – людина відома, особливо в Київській області. Його знають і як політика, і як бізнесмена та благодійника. А ще його ім’я міцно пов’язане зі спортом, він був президентом футбольного клубу «Борисфен», який вболівальники між собою називали «Український Аякс». На місцевих виборах Ігор Ковалевич очолював виборчий Київський обласний штаб Громадянського руху «Нова Україна», куди входили партії «Нова політика» та Всеукраїнська партія Народної довіри. Головною його метою було не привести більше «своїх» людей до влади, а привести достойних цієї влади людей.
18 січня 2011
"Сучасну пенсійну систему України необхідно кардинально реформувати"
Про внесення значних змін в діючу пенсійну систему сьогодні ведуть мову не тільки соціологи, експерти, науковці, лідери профсоюзу, а й посадовці. (рос.)
8 грудня 2010
2 коментаря

НАТО и Украина: что дальше?
"Сейчас создается впечатление, что курс на интеграцию Украины в НАТО в новых условиях стал еще более последовательным и системным". Об этом пишет украинский ученый, историк Петр Толочко в своей статье для украинского издания "2000".
28 жовтня 2010
1 коментар

Яка інноваційна політика потрібна Україні?
Інновації є головною рушійною силою економічного зростання. Цю аксіому визнають навіть ті держави, які проголошують повернення до традиційних цінностей у суспільному житті.
19 жовтня 2010
Я этот город люблю и никуда не уеду
Представители партии «Новая политика» идут в горсовет, чтобы спасти МФК «Николаев»
7 жовтня 2010
Ми живем в общем доме под названием Украина и должны обустроить его по первому разряду
Иван Каленюк из тех людей, что не надеется на «доброго дядю», а благоустраивает свою жизнь и жизнь вокруг себя собственными руками и умом. Детство в многодетной семье, где пятерых ребятишек поднимала мама (отец погиб совсем молодым), приучило к труду с ранних лет. Потом была армия, автошкола и жестокие девяностые годы, разрушившие немало надежд и судеб. Кто-то из его сверстников уходил в пьянство, кто-то в криминал, а Каленюк — сел за баранку старенького автобуса, купленного за триста долларов, причем сто их них занял...
6 жовтня 2010
"Через 10 років Україна стане одним з IT-лідерів Європи"
Україна має намір активно розвиватися в області інфотехнологій і використовувати досвід Естонії. В результаті цієї роботи, сказав голова Держкомітету України з питань науки, інновацій і інформатизації Володимир Семиноженко, країна має намір через 10 років стати одним з європейських лідерів.
6 жовтня 2010
Ми поступово рухаємося в ЄС
Анатолій ЗЛЕНКО, екс-міністр закордонних справ про результати форуму "Ялтинська європейська стратегія"
16 вересня 2010
Оберемо місцеву владу разом
Ми вже звикли до ситуативних політиків, які яскравими метеликами політають перед виборами, покрасуються на білбордах з якимось афористичними закликами на кшталт: « Державі бути!», «Збережемо країну для нащадків» або - «До влади – найкращих!»…Правда, загадка, куди зникають ті «кращі» після виборів? Сьогодні політичні сили знову присягають виборцям, що приведуть до влади найдостойніших. Аналітики передрікають, що війна за міста і села буде як ніколи жорстокою, бо їх результат стовідсотково вплине і на майбутні парламентські вибори зокрема, і на політично-економічний курс країни в цілому.
19 серпня 2010
Независимая страна – это, прежде всего, страна высокообразованных людей.
Владислав Владимирович Забара – в течении 8 лет является лидером Запорожской областной организации партии «Новая политика» и одновременно заместителем руководителя гражданского движения «Новая Украина» в Запорожской области. Преподаватель Запорожского областного педагогического колледжа. Работает над диссертацией в ЗНУ. Возглавляет ряд общественных организаций в Запорожье и области. Создатель и редактор сайта «Политбюро: события, факты, комментарии» www.politbyro.in.ua Увлечения: пишет стихи, собирает монеты и марки.
17 серпня 2010
Україна в 2020 році: дві версії
Виступаючи на щорічних зборах американської Національної академії наук, президент США Барак Обама вів заочну суперечку з тими скептиками, які в глобальній фінансовій кризі 2008-2009 років поспішили побачити привід для скорочення наукових витрат. Його слова про те, що сьогодні наука більш, ніж будь-коли раніше, потрібна для процвітання Америки, були схвально сприйняті аудиторією, яка лише наполовину складалася з представників науки; другу половину представляли політики і чиновники вищого рангу.
27 липня 2010
Трезубец - символ приобщения Руси к христианству
В преддверии Дня Крещения Руси в столице появились билборды с поздравлением Президента Виктора ЯНУКОВИЧА. На праздничных плакатах изображена символика - трезубец с изображением креста. Якобы, его в качестве державного символа, использовал святой равноапостольный князь Владимир, крестивший Киевскую Русь. О том, какова история данной символики рассказал академик НАНУ, директор Института археологии НАНУ Петр ТОЛОЧКО.
21 липня 2010
1 коментар

"Я стараюсь работать на настоящие вещи. На остальное просто жаль времени»
«Если посадить меня на необитаемый остров, я начну что-то создавать и там», — отвечает Владимир Семиноженкона вопрос «ВЕДОМОСТЕЙ» командный ли он человек или самодостаточный. Это подразумевается, что самодостаточный. Ни от кого не зависящий ни в действиях, ни в суждениях. Не нуждающийся ни в крыше, ни в общественной «ласке».
16 липня 2010
Постановка питання про співпрацю України з НАТО і ОДКБ абсолютно адекватна, не порушує статусу про позаблоковість України і заслуговує на підтримку
Нещодавно Президент України підписав закон, що закріплює позаблоковий статус України. Як заявив колишній міністр оборони, народний депутат Анатолій Кузьмук, тепер, відмовившись від ідеї вступу в НАТО, але продовживши співпрацю з альянсом, Україна повинна збудувати партнерські стосунки і з Організацією договору про колективну безпеку. Про те, який результат дадуть ці дії, ми поцікавилися у виконавчого секретаря "Українського форуму", екс-голови парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Георгія Крючкова.
8 липня 2010
" Будь-яка партія влади намагається відформатувати вибори під себе"
Проект закону про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів викликає гострі дискусії не тільки серед політиків, але й у суспільстві. Проаналізувати ризики та переваги законопроекту ми попросили Георгія Крючкова – виконавчого секретаря «Українського форуму», екс-голову парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони.
7 липня 2010
"Система должна работать"
А.С. Головко – был вице-президентом Ассоциации городов Украины с 1994 по 2000 год. Он возглавлял исполнительную власть Запорожья в самый трудный период развития украинской экономики. Вот когда был настоящий кризис. Однако именно в эти годы был капитально отремонтирован драмтеатр имени Магара, открыты школы «Логос», «Перспектива», «Контакт», создан адаптационный пункт приема беспризорных детей, заключен договор с ЕБРР о финансировании реконструкции очистных сооружений, начато берегоукрепление Заводского района, обеспечивалась выплата без задержек заработной платы бюджетникам… Согласитесь, даже такой неполный перечень результатов работы мэра Александра Головко впечатляет.
7 липня 2010
«Гадать, кто стоит за моей отставкой, считаю неэтичным и непродуктивным»
Без должности Владимир Семиноженко пробыл всего 3 дня. Уже в понедельник он был назначен главой Государственного комитета Украины по вопросам науки, инноваций и информатизации. Голосование в ВР по кандидатуре вице-премьера по гуманитарным вопросам стало неожиданностью для многих, в том числе и для самого Семиноженко. Когда депутаты решали его судьбу, он находился в Каневе. О причинах своего увольнения Семиноженко пообещал рассказать лично по возвращении в Киев. Тем более что обвинений в его адрес прозвучало немало, в том числе и от соратников по коалиции.
5 липня 2010
В першу чергу ми маємо повернути до влади професіоналів
У нашій заполітизованій країні непідготовленому українцеві практично неможливо розібратися в бурхливому партійному потоці. Тому створення нового суспільного руху «Нова Україна» могло пройті непоміченим для більшості наших громадян, які практично втратили рахунок партіям-одноденкам. Проте, в цьому випадку ми можемо констатувати найпозитивніші тенденції в побудові нової партійної структури, визначенні її планів і цілей. Сьогодні ми знайомимо наших читачів з главою Київського регіонального штабу «Нової України» Ігорем Ковалевичем (рос.)
12345

Архів

 • 2011
 • Травень
 • Березень
 • Лютий
 • Січень
 • 2010
 • Грудень
 • Жовтень
 • Вересень
 • Серпень
 • Липень
 • Червень
 • Квітень
 • Березень
 • Лютий
 • Січень
 • 2009
 • Грудень
 • Листопад
 • Жовтень
 • Вересень
 • Серпень
 • Липень
 • Червень
 • Травень
 • Квітень
 • Березень

Опитування

Коли, на Вашу думку, слід проводити чергові вибори до Верховної Ради?

Результати опитувань

Пряма мова

Володимир Семиноженко: За три кроки до мети
Володимир Семиноженко: Повернути науку в університети
Iншi висловлювання
Карта нової україни

Вiдео

11 серпня 2011 Вступне слово Володимир Семиноженка під час IX засідання Українсько-російського форуму "Друга хвиля світової кризи і перспективи українсько-російських економічних відносин"
Вiдеоархiв

Останні обговорення

 • Юрій Гумен: Незалежна Україна відбулася як явище (3)
 • Вітаємо з Днем Незалежности! (4)
 • Іван Каленюк про перспективи незалежної України: «Хотілося би більше демократії...» (4)
 • Володимир Слєпцов: Прогрес української держави помітний неозброєним оком (3)
 • Впродовж 20 років Україна багатого досягла, - Валерій Тарасов (1)
 • Справжній незалежності України заважає диктат ззовні, - експерт (2)
 • Голова Держінформнауки ознайомив Прем’єр-міністра з інноваційними науковими розробками. (1)
 • Володимир Семиноженко: Успіх країни складається з успіху кожного (1)
 • Віхи двадцятирічного шляху України (1)
 • Потрібно пишатися нашими перемогами, навіть якщо вони невеликі, - Людмила Левченко (3)
Форум