Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Пряма мова

Версія для друку 5 серпня 2009

Георгій Крючков: «Саакашвілі може спровокувати новий конфлікт, щоб спробувати знову заручитися підтримкою західних заступників»

«Саакашвілі може спровокувати новий конфлікт, щоб спробувати знову заручитися підтримкою західних заступників»

Виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков прокоментував повідомлення про можливі провокації з боку Грузії і зростання напруженості на грузіно-осетінському кордоні.


     Нове загострення відносин між РФ і Грузією э очікуваним. Грузія явно не бажає миритися з тим, що вона втратила значну частину своєї території. Як людина, яка побувала в Південній Осетії відразу після серпневих подій 2008 року, можу сказати, що Грузія навряд чи будь-коли поверне собі ці території. Тим більше що Захід, який спочатку гостро зреагував на грузіно-осетинський конфлікт, врешті-решт, визнав, що ініціатором військових дій було грузинське керівництво. Схоже, що Саакашвілі чекав іншої реакції. Зараз він може спровокувати новий конфлікт, щоб спробувати ще раз заручитися підтримкою своїх західних заступників. Ймовірно, провокації продовжуватимуться, але до серйозного конфлікту вони не приведуть. Захід навряд чи підтримає агресивні дії з боку Грузії.     
    Важливо, щоб в цій ситуації Україна зайняла зважену, спокійну, серйозну позицію і керувалася виключно своїми національними інтересами. Постачання зброї до Грузії перед конфліктом 2008 року, безумовно, зіграло свою роль – воно, можна сказати, підбурювало грузинське керівництво на конфлікт. До того ж, як показала робота депутатської комісії, українська техніка інколи просто знімалася з бойового чергування і спрямовувалась до Грузії за явно заниженими цінами. В зв'язку з цим не може не насторожувати заява «Укрспецекспорту» про те, що постачання техніки і озброєння до Грузії здійснюватимуться і далі. Пора робити виводи.
Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум