Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Пряма мова

Версія для друку 3 вересня 2009

Георгій Крючков: «Виносити законопроект на всенародне обговорення може лише парламент, а ніяк не президент»

«Виносити законопроект на всенародне обговорення може лише парламент, а ніяк не президент»

В четвер президент Віктор Ющенко провів зустріч з губернаторами, на якій, зокрема, обговорював зміни до Конституції. На питання, що це означає, відповів член ради «Українського Форуму» Георгій Крючков.


«Ця зустріч явно спрямована на те, щоб налаштувати підлеглих губернаторів на «проштовхування» документа, який не підтримали ні суспільство, ні, за великим рахунком, політикум. Є і ще один істотний нюанс. Річ у тому, що за сталою практикою законопроекти, подані у Верховну Раду, можуть виноситися на всенародне обговорення лише самим парламентом. Правда, зараз у нас немає закону, який регулював би цей момент. Проте ще в 1989 році Верховна Рада прийняла Закон про порядок всенародного голосування, згідно якому законопроекти на всенародне обговорення виносить якраз парламент. Адже це питання законодавчої діяльності. Сьогодні президент взяв на себе право втручатися в компетенцію Ради, тобто і тут перевищив свої повноваження. І останнє. Президент пропонує нації обговорити свою Конституцію в цілому. А як бути, якщо якісь положення отримають підтримку, а інші ні? Загалом. Як не крути, а президент робить явно не те, що треба».

Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум