Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Липень 2009

30 липня 2009
"Проблема наркоманії в Україні складає загрозу національній безпеці"
Голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і честь» екс-голова СБУ Ігор Смешко, відповідаючи на питання журналістів в Миколаєві про методи боротьби з дитячою і юнацькою наркоманією, відзначив, що в Україні необхідна державна програма, контроль над виконанням якої здійснювали б СНБОУ і глава держави.
9 липня 2009
«Візит президента США Барака Обами до Москви виходить за рамки двосторонніх відносин: на порядку денному актуальні питання теперішнього і майбутнього світоустрою»
«Візит  президента США Барака Обами до Москви виходить за рамки двосторонніх відносин: на порядку  денному актуальні  питання теперішнього і майбутнього  світоустрою»
Заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко визначив три моменти, за якими можна оцінити результати візиту президента Барака Обами до Російської Федерації 6-8 липня.
8 липня 2009
"Невдачі в зовнішній політиці - наслідок хвороби зростання"
Анатолій Зленко — визнаний авторитет в області міжнародних відносин. Двічі міністр закордонних справ, що стояв у витоків сучасної вітчизняної школи дипломатії, відповів на питання кореспондента «Столичних новин» про роль і місце України в світі
6 липня 2009
За збереження вікових традицій дружби і всебічну співпрацю братських народів
За збереження вікових традицій дружби і всебічну співпрацю братських народів
3 липня в Севастополі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Історичні традиції в російсько-українському соціокультурному просторі: питання мови, культури, національної і релігійної ідентичності».В ній взяв участь виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум