Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Червень 2010

22 червня 2010
Сколько будет дважды два?
Сколько будет дважды два?
Вместо эпиграфа: На уроке в одесской школе учитель спрашивает у первоклассника: «Сколько будет дважды два?». Мальчик отвечает: «Всё зависит от того, покупаем мы или продаём».
22 червня 2010
"Наука - це не периферія державної політики, а її авангард"
Україна бере курс на інновації, відновлення наукомісткого виробництва і створення науково-технічної еліти. Це чітка позиція уряду, яка незабаром уже буде втілена у практичних діях. В ексклюзивному інтерв'ю "Урядовому кур'єру" віце-прем'єр-міністр Володимир СЕМИНОЖЕНКО розповів про те, що в країні буде заснована система втілення нових наукових знань у нові продукти, товари і технології.
21 червня 2010
Нові підходи до зміцнення стабільності і безпеки в Європі
Нові підходи до зміцнення стабільності і безпеки в Європі
Анатолій Зленко (екс-міністр закордонних справ, член організаційного комітету «Нової України», заступник голови «Українського форуму») взяв участь у міжнародній конференції «Україна в системі європейської безпеки», яка відбулася у межах Українсько-Іспанського Стратегічного діалогу. Пропонуємо вашій увазі тези його виступу.
18 червня 2010
Без сантиментов
Без сантиментов
Почему-то говорят, что только женщины «любят ушами». В роли избирателей мы все грешим этим. Электорат настолько увлекся принципом «нравится - не нравится», что уже совсем забыл о существовании других подходов, таких как «заслуживает – не заслуживает», «справился – не справился» и т.д.
16 червня 2010
2 коментаря

Суспільство наймає владу, щоб вона працювала і знову здавала іспит на чергових виборах
 Суспільство наймає владу, щоб вона працювала і знову здавала іспит на чергових виборах
Гість Радіо Свобода: Володимир Семиноженко, віце-прем’єр міністр України
8 червня 2010
"В Україні свідомо не беруть до уваги думку територіальної громади"
У 2009 році за ініціативою нинішнього віце-прем'єр-міністра України Володимира Семиноженка був заснований Громадянський рух «Нова Україна». Основні напрямки діяльності – зробити все можливе, щоб до 2015 року Україна набула свій, незалежний від волі інших держав, шлях розвитку. В Запоріжжі головою ради регіонального громадянського руху став екс-мер міста Олександр Головко.(рос.)

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум