Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Червень 2010

22 червня 2010
Сколько будет дважды два?
Сколько будет дважды два?
Вместо эпиграфа: На уроке в одесской школе учитель спрашивает у первоклассника: «Сколько будет дважды два?». Мальчик отвечает: «Всё зависит от того, покупаем мы или продаём».
22 червня 2010
"Наука - це не периферія державної політики, а її авангард"
Україна бере курс на інновації, відновлення наукомісткого виробництва і створення науково-технічної еліти. Це чітка позиція уряду, яка незабаром уже буде втілена у практичних діях. В ексклюзивному інтерв'ю "Урядовому кур'єру" віце-прем'єр-міністр Володимир СЕМИНОЖЕНКО розповів про те, що в країні буде заснована система втілення нових наукових знань у нові продукти, товари і технології.
21 червня 2010
Нові підходи до зміцнення стабільності і безпеки в Європі
Нові підходи до зміцнення стабільності і безпеки в Європі
Анатолій Зленко (екс-міністр закордонних справ, член організаційного комітету «Нової України», заступник голови «Українського форуму») взяв участь у міжнародній конференції «Україна в системі європейської безпеки», яка відбулася у межах Українсько-Іспанського Стратегічного діалогу. Пропонуємо вашій увазі тези його виступу.
18 червня 2010
Без сантиментов
Без сантиментов
Почему-то говорят, что только женщины «любят ушами». В роли избирателей мы все грешим этим. Электорат настолько увлекся принципом «нравится - не нравится», что уже совсем забыл о существовании других подходов, таких как «заслуживает – не заслуживает», «справился – не справился» и т.д.
16 червня 2010
2 коментаря

Суспільство наймає владу, щоб вона працювала і знову здавала іспит на чергових виборах
 Суспільство наймає владу, щоб вона працювала і знову здавала іспит на чергових виборах
Гість Радіо Свобода: Володимир Семиноженко, віце-прем’єр міністр України
8 червня 2010
"В Україні свідомо не беруть до уваги думку територіальної громади"
У 2009 році за ініціативою нинішнього віце-прем'єр-міністра України Володимира Семиноженка був заснований Громадянський рух «Нова Україна». Основні напрямки діяльності – зробити все можливе, щоб до 2015 року Україна набула свій, незалежний від волі інших держав, шлях розвитку. В Запоріжжі головою ради регіонального громадянського руху став екс-мер міста Олександр Головко.(рос.)

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення