Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Серпень 2010

19 серпня 2010
Независимая страна – это, прежде всего, страна высокообразованных людей.
Независимая страна – это, прежде всего, страна высокообразованных людей.
Владислав Владимирович Забара – в течении 8 лет является лидером Запорожской областной организации партии «Новая политика» и одновременно заместителем руководителя гражданского движения «Новая Украина» в Запорожской области. Преподаватель Запорожского областного педагогического колледжа. Работает над диссертацией в ЗНУ. Возглавляет ряд общественных организаций в Запорожье и области. Создатель и редактор сайта «Политбюро: события, факты, комментарии» www.politbyro.in.ua Увлечения: пишет стихи, собирает монеты и марки.
17 серпня 2010
Україна в 2020 році: дві версії
Україна в 2020 році: дві версії
Виступаючи на щорічних зборах американської Національної академії наук, президент США Барак Обама вів заочну суперечку з тими скептиками, які в глобальній фінансовій кризі 2008-2009 років поспішили побачити привід для скорочення наукових витрат. Його слова про те, що сьогодні наука більш, ніж будь-коли раніше, потрібна для процвітання Америки, були схвально сприйняті аудиторією, яка лише наполовину складалася з представників науки; другу половину представляли політики і чиновники вищого рангу.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум