Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за 2011

28 жовтня 2011
Українці помирають раніше за європейців
 Українці помирають раніше за європейців
Населення Землі сягає позначки 7 мілдьярдів і продовжує зростати. За прогнозами, впродовж наступних 60 років кількість людей збільшиться до 9,5 мільярдів людей. Водночас, кількість українців постійно зменшується на тлі загального світового приросту. За роки незалежності населення України, згідно зі Статистичною службою, зменшилося на шість мільйонів і нині становить приблизно 45 мільйонів.Чому так відбувається, кореспондент bbc.ua поцікавився у директора Інститут демографії та соцільних досліджень імені Птухи Елли Лібанової.
23 травня 2011
За три кроки до мети
За три кроки до мети
У своєму цьогорічному Посланні до Верховної Ради президент України багато уваги приділив науці як ключовому ресурсу модернізаційної стратегії держави. Не випадково одним із напрямів Програми економічних реформ став «Розвиток науково-технічної та інноваційної сфери». Національний план дій на 2011 рік створює реальні умови для динамічного старту. Тобто Україна поступово відновлює рух у руслі глобальних економічних трендів, які сьогодні щільно пов’язані з науковим розвитком. Курс на інноваційні реформи — незворотний. І це абсолютно закономірно, адже наука завжди була візитною карткою України.
17 березня 2011
Повернути науку в університети
Повернути науку в університети
Освіту прийнято вважати одним з найбільш консервативних соціальних інститутів, адже її головним завданням є передача підростаючому поколінню накопичених у суспільстві знань, цінностей та норм. Однак у цьому сенсі існує принципова різниця між середньою та вищою освітою. Якщо школа передусім виховує свідомого та грамотного громадянина, то вища школа готує фахівця, суб'єкта економічних відносин з високим рівнем кваліфікації. Тому вищі навчальні заклади покликані не лише освічувати студентів, а й спонукати їх до інтелектуальної творчості і наукового пошуку. З цих позицій середня і вища освіта - це два окремих інститути з різним призначенням і соціально-економічною місією.
15 лютого 2011
«Ми так загралися в політику, що забули про правила нормального життя»
«Ми так  загралися в політику, що забули про правила нормального життя»
Ігор Ковалевич – людина відома, особливо в Київській області. Його знають і як політика, і як бізнесмена та благодійника. А ще його ім’я міцно пов’язане зі спортом, він був президентом футбольного клубу «Борисфен», який вболівальники між собою називали «Український Аякс». На місцевих виборах Ігор Ковалевич очолював виборчий Київський обласний штаб Громадянського руху «Нова Україна», куди входили партії «Нова політика» та Всеукраїнська партія Народної довіри. Головною його метою було не привести більше «своїх» людей до влади, а привести достойних цієї влади людей.
18 січня 2011
"Сучасну пенсійну систему України необхідно кардинально реформувати"
Про внесення значних змін в діючу пенсійну систему сьогодні ведуть мову не тільки соціологи, експерти, науковці, лідери профсоюзу, а й посадовці. (рос.)

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум