Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за 2013

23 серпня 2013
Володимир Семиноженко: ми зробили серйозну інвестицію в імідж України. Інтерв'ю "Урядовому кур'єру" 23 серпня 2013р.
Володимир Семиноженко: ми зробили серйозну інвестицію в імідж України. Інтерв'ю
В Україні почав працювати національний загальнодоступний кириличний домен верхнього рівня .УКР. Першими доменними іменами, внесеними в реєстр адрес органів державної влади у кириличному домені .УКР, стали адреса президент.укр, уряд.укр, парламент.укр, електронне-урядування.укр. Зараз триває період пріоритетної реєстрації доменних імен для державних органів. Через місяць список тих, хто може скористатись пріоритетним правом, буде розширено, а пізніше така реєстрація стане відкритою для всіх бажаючих.
25 липня 2013
Інтерв’ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка ІА «Укрінформ», 23 липня 2013р.
Інтерв’ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка ІА «Укрінформ», 23 липня 2013р.
«Україна фінансуватиме науку по-новому» -Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. За даними ЮНЕСКО, в Україні загальний рівень фінансування наукової і науково-технічної діяльності у розрахунку на одного вченого працівника приблизно в шість разів нижчий, ніж у США та Німеччині, у п'ять разів - Японії і в 1,3 рази - Росії. Фінансування науки (у % ВВП) упродовж 2000-2011 років знизилося з 1,16% до 0,73%. Так, недостатній обсяг фінансування наукової та науково-технічної діяльності за рахунок держбюджету унеможливлює реалізацію державних цільових програм. У цьому зв'язку Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи фінансування та управління науковою і науково-технічною діяльністю на період до 2017 року, а Держінформнауки виставило на громадське обговорення розроблену ним нову редакцію законопроекту "Про наукову і науково-технічну діяльність".
20 травня 2013
Інтерв'ю Голови Держінформнауки газеті "Дзеркало тижня" №17 від 17 травня 2013
Інтерв'ю Голови Держінформнауки газеті
Чи можливий в Україні інноваційний стрибок? Слово "інновації" вже давно стало невід'ємною частиною нашого лексикону. Проте чи означає це, що економіка України набула інноваційного характеру, що інновації справді лягли в основу економічного зростання та соціального розвитку?
11 квітня 2013
Інтерв’ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка Інтернет-виданню InternetUA, від 11 квітня 2013 р.
Інтерв’ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка Інтернет-виданню InternetUA, від 11 квітня 2013 р.
Об итогах первого этапа внедрения электронного правительства в Украине в интервью с Владимиром Петровичем Семиноженко. — Владимир Петрович, как вы считаете, на каком этапе сегодня находится процесс создания электронного правительства в Украине? Владимир Семиноженко: Существует несколько классификаций этапов внедрения Э-управления. Если мы возьмем, к примеру, 4 основных этапа: информационное присутствие, интерактивное взаимодействие, транзакционное взаимодействие и трансформация государственных административных процедур (классификация Д.Холмса «Электронное правительство: бизнес стратегии для государства»), то мы можем констатировать, что Украина находится в начале реализации второго этапа. Если мы возьмем за основу «Концепцию развития Э-управления в Украине» [принята в 2010 году], то мы также находимся в начале реализации второго этапа – реализация задач на 2013-2014 годы.
5 березня 2013
Інтерв'ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка газеті "Урядовий кур'єр" № 43 від 5 березня 2013 р.
Інтерв'ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка газеті
«Уряд здійснює послідовну політику,спрямовану на підтримку високотехнологічних галузей» Приблизно рік тому Верховна Рада України прийняла закони України «Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції» та «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції». Цими законами IT-компанії були звільнені від сплати ПДВ на послуги в сфері інформатизації, а податок на прибуток був зафіксований на рівні 5%. Як такі дії законодавців позначаться на розвитку галузі? Про це розмірковує голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.
21 лютого 2013
Мінімізувати ризики інноваційного бізнесу має держава
 Мінімізувати ризики інноваційного бізнесу має держава
В Україні тільки починає формуватися інноваційна інфраструктура. Проблема в тому, що можливість отримати високі прибутки від комерціалізації передових наукових розробок вимагає суттєвих капіталовкладень і пов'язана із значним ризиком для бізнесу. Роль держави - мінімізувати ці ризики за рахунок фінансової підтримки інноваційних стартапів, надання податкових і митних пільг та допомоги при придбанні закордонних патентів вітчизняними винахідниками тощо. Про досвід роботи в цьому напрямі в інтерв'ю УКРІНФОРМу розповів голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.
5 лютого 2013
Інтерв'ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка газеті "Время", № 14 від 5 лютого 2013 року.
Інтерв'ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка газеті
Без бумажки ты... власть В Украине продолжается опытная эксплуатация системы электронного взаимодействия органов исполнительной власти, стартовавшая осенью минувшего года.К ней подключены 82 министерства и ведомства. Особенно активно систему используют Секретариат Кабинета министров Украины, МИД, Министерство энергетики и угольной промышленности и Мининфраструктуры. Работа в системе дает возможность практически мгновенно обмениваться документами "с компьютера на компьютер", без привычного путешествия деловых "бумаг" из одного властного кабинета в другой. С ее помощью можно согласовывать нормативно-правовые акты и контролировать исполнение поручений Секретариата Кабмина. Обмен электронными документами происходит с использованием электронной подписи, что обеспечивает защиту персональных данных. Кроме того, единая система совместима с уже существующими, которые созданы органами исполнительной власти. Это позволяет ощутимо сэкономить ресурсы и время, поскольку работу не нужно начинать с нуля. Об этом газете "Время" сообщил председатель Государственного агентства по вопросам науки, инноваций и информатизации Украины, академик НАНУ Владимир Семиноженко.
21 січня 2013
Об'єднувати податкову і митницю слід якнайшвидше
Об'єднувати податкову і митницю слід якнайшвидше
Решение объединить налоговую и таможню под одной крышей - Министерства доходов и сборов презентовано обществу как способ улучшить качество обслуживания плательщиков налогов.
3 січня 2013
"Поки ми ресурс, а не партнери"
Профессиональный праздник дипломатов Украины, установленный президентским указом восемь лет назад, ежегодно отмечается 22 декабря. В преддверии этой даты — слово корифею отечественной дипломатии Анатолию Зленко, стоявшему у истоков принципов внешней политики нашего государства.
3 січня 2013
"Не варто вважати девальвацію панацеєю для української економіки"
О ситуации в украинской промышленности и оптимальных инструментах поддержки национального производителя для вывода экономики из кризисного состояния рассказал директор Института экономики и прогнозирования Национальной академии наук ВАЛЕРИЙ ГЕЕЦ.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум