Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Форум

Судові беззаконня в Україні

Потішко Тамара Євгенівна

2011-03-11 15:45:14
Вісімнадцять років судового беззаконня. Вісімнадцять років вимушеного прогулу з вини Шепетівського міського виконавчого комітету. Знаходжусь в вимушеному прогулі з 01.02.1993року по сьогоднішній день. Всі мої звернення починаючи з Президента , уповноваженого з прав людини, верховної ради, генеральної прокуратури та всіх інших чиновників не отримали належного реагування з їхнього боку. Трудова долучена до справи як доказ ,що не звільнена , а переведена в новостворене підприемство в результаті комерціалізації орендної бази та до роботи так і не була допущена . Зібрана повна база доказового матеріалу законності моїх вимог, а також матеріали , які свідчать про фабрикацію матеріалів для справи відповідачами. І нарешті мені в 2008 році надали представника прокуратури Піонтковського в захисники та поновленні порушених прав моїх, що гарантовані мені Конституцією нашої Держави. Але виходить що Закон не для всіх. Вступивши в зговір з суддею Шепетівського міськ райсуду Березовою за сфабрикованими підставами в черговій раз кинули справу до архіву . І ось я вже який рік намагаюсь повернути справу до розгляду не дає бажаного результату , а я продовжую знаходитись в вимушеному прогулі , так як не приймається рішення про допуск мене до роботи, оплати мого вимушеного прогулу та інших позовних вимог .що виникли в процесі судового зволіканння з прийняттям рішення по відновленню порушених конституційних прав. Звертаюсь До ВСІХ допоможіть відстояти гарантовані Конституцією права ...

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Персональний кабінет

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум