Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Форум

Право обирати і контролювати владу

Право обирати і контролювати владу

Кузьмук Петро Степанович

2009-07-31 13:42:28
Право обирати і контролювати владу
«Право вільно обирати і пильно контролювати владу – невід’ємне право людини і громадянина».

Як зазначено у програмі громадського руху «Нова Україна» у розділі «Держава: проведення виборчої реформи», до влади у країні прийшла «купка олігархів», в той час як «Україні потрібний парламент, сформований за волею народу». Проте якщо народ у країні влади не має, він також не має здатності оновити керуючу верхівку. Який механізм на вашу думку здатен надати роль контролюючого органу кожному громадянину України?
Татьяна Іванівна Неридюк

2009-08-07 12:22:05
Право обирати і контролювати владу
В Соединенных Штатах популярной была такая шутка: «Когда страной руководит выбор большинства – президентом становится Буш младший.»

Моя точка зрения на этот вопрос – страной руководит узкий круг «олігархів», так как эта группа людей смогла получить власть в стране. В этом нет ничего отрицательного или положительного. В то же время, когда кто-то другой сможет получить больше власти – страной будет руководить он/она.

Стоит задать себе вопрос, существовало ли когда-либо общество, в котором каждый мог в равной степени контролировать власть?
Татьяна Іванівна Неридюк

2009-08-13 15:19:12
Право обирати і контролювати владу
В том случае если вы говорите о необходимости изменения менталитета украинцев, то здесь иметься небольшая сложность. На протяжении всего периода развития украинского общества, «украинский народ» или же «большинство» противостояло власти захватчиков, почти все народные герои украинского общества, носители общественных ценностей, это борцы с государственной властью. В таких условиях довольно таки сложно создать доверие населения к общественной системе или желание принять участие в формировании системы власти.
Іванчо Роберт Йосипович

2009-09-18 14:43:43
Право обирати і контролювати владу
На жаль, при нинішній моделі політичного устрою в нашій державі народ не має жодної можливості контролю за владою. Для цього, як мінімум потрібно, щоб у політиці були виключно політики а у виконавчій владі тільки люди, які мають відповідну фахову підготовку. Тоді фахівець сам буде відповідати за свої дії, а також буде робити все, щоб не допускати жодних помилок, чи-то він у політиці, чи-то у виконавчій владі.
Ісмайлов Денис

2010-01-22 14:26:41
Право обирати і контролювати владу
Контролировать власть мы можем исключительно на выборах. В повседневной жизни это практически не реально, ее можно только снять, и то сильно большими усилиями, с травлей всех органов и судув, а как сказано выше - наш народ ленивый! И просто иногда глупый, веря в популизм политиков, можно сказать в наглый популизм, исходя из первого тура выборов, я вспомнил поговорку народную, "Вам плюют в лицо, а вы говорите дождь идет!!!" И никто не может объяснить почему ОНА и почему он за нее голосует, обидно!
А еще быть политиком, это не значит быть хорошим управленцем, это нам показал майдан! Руководить нужно уметь еще! Так же много примеров на уровне местных советов, когда у руля становяться люди, которые слабо понимают, что такое бюджет, как им управлять, и как вообще руководить деятельностью населенного пункта. Обычно это учителя, медики и просто хорошие люди, которые на все стороны кричат, что все не так и все не то, сами незная как это нужно правильно сделаеть!
Jonydep25ий

2010-02-02 14:05:43
Право обирати і контролювати владу
+1 Тетяні Неридюк.
Чому ректорів університетів не обирають студенти? Чи може придумати таку схему, при якій голосуватимуть абітурієнти? Вони ж виберуть і завгоспа, і проректора з навчальної частини, і головного бухгалтера...

Те ж саме з державою. Проблема в тому, що компетентну владу можуть обрати лише спеціально підготовлені люди, свого роду експерти політики(політологи, журналісти, управлінці зі стажем). Народ не може бути експертом в політиці. Мова не до того, що люди тупі, або які недолугі.

Виборець може мати 3 освіти, наприклад, бізнесову, будівельну та художню. При цьому керувати власним бізнесом, робити корисні для суспільства справи і тд. Наскільки компетентною є така людина в політиці? Настільки ж, наскільки в ній "підкований" слюсар Петро, який не просихає казна відколи.

Чому?

Тому, що політика - це не та сфера в якій може бути достатньою мірою обізнаною більшість населення країни (якщо це не Люксембург, або Ватикан)

Висновки:
демократія - це завжди імітація влади народу(народ не вміє керувати).
Демократію не можливо змінити на будь-який інший режим.
Українцям слід, все-таки уважніше читати програми та біографії кандидатів та брати участь у громадському житті. Це - реальний шанс стати політичноосвідченою нацією.
Анатолий

2010-02-09 15:10:50
Re: Право обирати і контролювати владу
Jonydep25ий wrote:
Висновки:
демократія - це завжди імітація влади народу(народ не вміє керувати).


Как можно понять, ваша точка зрения – идеальной политической системы управления государством не существует.

В случае с демократией, чем больше население станы осведомлено о демократическом механизме контроля над государственной властью, тем активнее оно принимает участие в общем политическом процессе.
Vika

2010-02-09 16:04:14
ідеальна політична система
Можливо Україну «врятує» лише «примусово-ідеальна» політична система на зразок теократії. Тут вже точно без «лівих» і «правих» )))) Теократія поєднає Східноукраїнську «азійську» прихильність до централізованої (із центром у Києві ;) ) аторитарної системи управління із Західноукраїнськими «эвропейськими» поняттями християнської моралі, звичаєвого права (традиційості).
Ісмайлов Денис

2010-03-26 21:33:44
Re: Re: Право обирати і контролювати владу
"Как можно понять, ваша точка зрения – идеальной политической системы управления государством не существует. "

В мире вообще мало идеального, разве что круг, квадрат,или прямая линия! Извилины и то не идеальные! Уже не говоря о управлении государством, для идеального управления, нужно иметь идеальное общество, кристально чистый народ! я думаю скоро в Украине будет все идеально!
tokatak

2010-12-02 14:58:15
Re: Re: Re: Право обирати і контролювати владу


В мире вообще мало идеального, разве что круг, квадрат,или прямая линия...
... я думаю скоро в Украине будет все идеально!

Стало быть Украина превратиться в круг или квадрат?)
asdf asdfq qre

2010-12-22 15:05:17
Re: Право обирати і контролювати владу
Гоните нах.. эту долбаную опозицию, сами не работают (а зарплату получают), и другим не дают...............
Сергей Калашкин

2011-02-16 10:18:47
Re: Re: Право обирати і контролювати владу
asdf asdfq qre wrote:
Гоните нах.. эту долбаную опозицию, сами не работают (а зарплату получают), и другим не дают...............

підтримую ) тільки потрібно гнати всіх хто присмоктався

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Персональний кабінет


Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення