Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 27 червня 2009

27 червня 2009 року в Полтаві відбулося урочисте зібрання представників громадськості України, Росії, Білорусі з приводу відзначення 300-річчя Полтавської битви.

27 червня 2009 року в Полтаві відбулося урочисте зібрання представників громадськості України, Росії, Білорусі з приводу відзначення 300-річчя Полтавської битви.

До складу української делегації ввійшли учасники громадянського руху «Нова Україна» та члени громадсько-політичного об’єднання «Український форум» - Володимир Семиноженко (лідер «Нової України»), Петро Толочко (директор Інституту археології НАН України), Георгій Крючков (виконавчий секретар «Українського форуму»), Лев Гнатенко (генерал-лейтенант, екс-заступник Міністра оборони України.


Учасники зібрання відзначили, що ювілей перемоги у Полтавській битві є визначальною подією в історії трьох братніх народів. Гордість за наших славних предків, які 300 років тому зупинили агресора, має об’єднувати суспільство, тому будь-які політичні спекуляції щодо підсумків Полтавської битви є неприпустимими. Спірні сторінки історії мають вивчатися науковцями, використовувати їх задля мобілізації «свого» електорату на чергових виборах - верх цинізму.
         На зібранні було прийнято Полтавську декларацію, де висловлюється спільна для української, російської та білоруської делегацій позиція з приводу Полтавської битви. Декларація містить звернення до голів держав, урядів та парламентів трьох країн з вимогою «деполітизації» ювілею Полтавської битви, налагодження культурних обмінів між громадянами України, Росії та Білорусі у ці святкові дні, а також реалізації спільної програми з реставрації та розвитку меморіального комплексу «Поле Полтавської битви».
Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум