Громадянський рух «Нова Україна»

Фотогалерея

18 травня 2010

VII Українсько-Російський економічний форум

VII Українсько-Російський економічний форум

Сьогодні в Києві відбувся Сьомий Українсько-Російський економічний форум за участі Президента України Віктора Януковича та Президента РФ Дмитра Медведєва. В засіданні взяв участь Віце-прем’єр-міністр України, голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко.


Також  на заході були присутні: Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко, голова правління Ощадбанку Росії Герман Греф, Президент ОАО «Об’єднана авіабудівна корпорація» Олексій Федоров, народний депутат України Микола Янковський, співвласник групи «Енергетичний стандарт» Костянтин Григоришин, Президент ОАО «Об’єднана суднобудівна корпорація» Роман Троценко та багато інших. В центрі обговорення були питання розвитку високих технологій, авіабудування та суднобудування, електроенергетики та атомної енергетики, а також спільні проекти у фінансовій сфері.
На завершення Форуму Віктор Янукович наголосив, що ми маємо діяти дуже швидко, бо вже втратили багато часу. Головне питання порядку денного українсько-російських відносин – це створення реальних механізмів, здатних підняти рівень економічного розвитку обох країн.
Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Коментарi(3):

oleksa

2010-05-27 10:45:00
Президенты прикольные на первой фотке )) Медведев расслабился а наш ушел в себя
NEXT1

2010-05-27 10:49:54
Re: ... в себя))
Устали пацаны...
Медведьев доволен, что венок не на него напал, но понимает, что не ровен день... А Янукович ищет в себе состояние дзен, когда готов не обращать внимание на любые неожиданности.
Сергей Калашкин

2010-05-27 15:57:07
Re:
Пан Семиноженко так солідно виглядає. Подобається фото з Пінчуком

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua