Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 7 липня 2009

Володимир Семиноженко зустрівся з професором Генріхом Майєром

Володимир  Семиноженко зустрівся з професором Генріхом Майєром

Сьогодні лідер "Громадянського руху "Нова Україна" Володимир Семиноженко зустрівся з професором, доктором наук, почесним ректором Університету «Альпен – Адріа» м. Клагенфурт (Австрія) Генріхом Майєром. Генріх Майєр входить в раду Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» (УАСІТ) і звернувся до Володимира Петровича з пропозицією про співпрацю.


Він запропонував створити в рамках УАСІТ міжнародну групу фахівців, які б готували кваліфікованих користувачів комп'ютерних технологій по учбовому курсу ЕСDL. Довгий час українські користувачі отримували сертифікат ЕСDL в Німеччині, Польщі, Угорщині і інших європейських країнах. Вже декілька років програма вивчення і сертифікації ECDL доступна в Україні, але, на жаль, поки не має централізованої державної підтримки, на відміну від більшості країн Європи і світу. «У Австрії Міністерство освіти створило можливості для кожного, хто бажає вчитися по курсу ЕСdl вже на стадії початкової школи. Я знаю про високий потенціал України в області точних наук і інновацій, тому хочу, щоб і тут бажаючі школярі і студенти мали такі ж можливості», - сказав Генріх Майер.
Володимир Семиноженко пообіцяв сприяти в просуванні цієї ідеї серед наукового співтовариства України, а також налагодити контакти із зацікавленими урядовими і громадськими організаціями. «Розуміючи світові тенденції до підвищення вимог до рівня технологічної грамотності у всіх сферах діяльності, я прагну надавати посильну допомогу тим, хто займається цією проблематикою», - сказав Семиноженко.
«Наша страна занимает четвертое место в мире по количеству сертифицированных  программистов, и может занять достойное место в структуре распределения труда в мире. Поиск такой ниши для Украины в мировой экономике, а также реализация научно-интеллектуального потенциала украинцев – одна из ключевых задач "Гражданского движения  "Новая Украина", - заключил он.
«Наша країна займає четверте місце в світі по кількості сертифікованих  програмістів, і може зайняти гідне місце в структурі розподілу праці в світі. Пошук такої ніші для України в світовій економіці, а також реалізація науково-інтелектуального потенціалу українців – одне з ключових завдань "Громадянського руху  "Нова Україна", - додав він.
Відео зустрічі дивіться тут

Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум