Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 8 липня 2009

Володимир Семиноженко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Куби в Україні Феліксом Леоном Карбальо.

Володимир Семиноженко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Куби в Україні Феліксом Леоном Карбальо.

На зустрічі також були присутні заступник Голови «Українського форуму» Анатолій Зленко і виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков. .


«Куба подає світу унікальний приклад гуманізму. Вона вже майже 20 років надає українським дітям, що постраждали від Чорнобильської катастрофи, кращі умови для оздоровлення. Коли мені говорять про те, що Куба – відстала держава, то відповідаю, що слабка держава не може забезпечити таку якість медицини», - сказав Володимир Семиноженко.
Посол Фелікс Леон Карбальо завірив, що доки українські «діти Чорнобиля» потребують медичної допомоги, Куба її надаватиме. «Жодні економічні або політичні  труднощі цьому не перешкодять – така позиція нашої держави», - заявив він.  Важливим результатом зустрічі стала домовленість про розширення співпраці між двома країнами в гуманітарній, науково-технічній і підприємницькій сферах на неурядовому рівні. «Ще в листопаді 2008 року був створений українсько-кубинський союз підприємців. Співпраця більш ніж плідна – менш ніж за рік українські бізнесмени з Херсонської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської і Львівської областей тричі відвідали Кубу.
З українською ж владою складно працювати оскільки політична ситуація дуже швидко міняється», - сказав кубинський посол.  Володимир Семиноженко у свою чергу заявив, що «Громадянський рух «Нова Україна» сприятиме подальшому зміцненню стосунків з Кубою на всіх рівнях і у всіх сферах: «В нашої офіційної влади ніяк не доходять руки, щоб відкрити нову сторінку в україно-кубінських стосунках. Але цивільне суспільство в Україні зберігає величезний інтерес до Вашої країни. Очевидно, що майбутнє в Україні за цивільним суспільством, яке повинне відновити владу для оновлення всієї країни», - сказав Семиноженко
Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум