Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 24 липня 2009

Прес-конференція Володимира Семиноженка на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки»

Прес-конференція Володимира Семиноженка на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки»

24 липня 2009 року в прес-центрі «Майдану Свободи» (м. Харків)відбулась прес-конференція лідера «Громадянського руху «Нова Україна», голови партії «Нова політика», академіка НАН України Володимира Семиноженко на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки».


Під час прес-конференції Володимир Семиноженко  заявив, що він не виключає, що у вересні 2009 р. всеукраїнський з`їзд громадянського руху "Нова Україна" висуне його кандидатуру для участі в президентських виборах. За його словами, "Нова Україна" незабаром стане серйозним політичним рухом України, гасло якого - "За порядок, стабільність, оновлення".
 «Під цими трьома ключовими словами, як і словами на обкладинці, знаходиться цілий комплекс системних заходів. Можу вам сказати, що вони вже підготовлені. Є вже і новий Податковий кодекс є повністю інноваційне стимулювання розвитку економіки. Восени це буде найсерйозніший політичний рух в країні» -  завірив Семиноженко.
Відео дивіться тут
 
Джерело: http://maydan.tv/gallery/g447

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум