Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 7 серпня 2009

До річниці грузино-осетинського конфлікту

До річниці грузино-осетинського конфлікту

8 серпня, в річницю грузино-осетинського конфлікту, «Громадянський рух «Нова Україна» вважає за необхідне нагадати українцям про ці страшні дні і пропонує вашій увазі фото-свідоцтва того, що відбувалося в Цхинвалі відразу після закінчення озброєного протистояння.


    1-2 вересня 2008 року делегація Громадсько-політичного об'єднання «Український форум», за ініціативою якого була створена «Нова Україна», відвідала Республіку Північна Осетія-Аланія і Південну Осетію. Це була перша українська делегація в «гарячій точці». «Українському форуму» вдалося прорвати інформаційну блокаду довкола подій в Південній Осетії – за підсумками візиту 3 вересня 2008 року відбулася прес-конференція за участю Володимира Семиноженка, Георгія Крючкова і Петра Толочка. Позиція громадських діячів – очевидців протистояння, різко розійшлася з офіційним трактуванням українського керівництва. 

    16 вересня 2008 року в рамках Акції пам'яті «40 днів. Пам'ятаємо» в Російському посольстві відбулася фотовиставка, яка мала  широкий суспільний резонанс. Пропонумо вашій увазі матеріали фотовиставки.

Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум