Громадянський рух «Нова Україна»

Фотогалерея

24 листопада 2011

Ігор Ковалевич: «Не тільки чути, а й прислухатися…»

Ігор Ковалевич: «Не тільки чути, а й прислухатися…»

22 листопада Голова Київської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Ігор Ковалевич зустрівся із жителями с. Нова Олександрівка, де поспілкувався з людьми.


В організації зустрічі допомогла Олександра Іванець, яка очолює один із осередків Бориспільської районної організації політичної партії «Нова політика».
Як стверджує Ігор Ковалевич, нині розговорити пересічну людину досить складно, адже жителі сільських регіонів сильно розчаровані у діяльності владних структур та не довіряють ним. Отже, цілком передбачувано мешканці Нової Олександрівки озвучили чимало скарг. Вони говорили про занепад сільського господарства, відсутність соціальної інфраструктури на селі, зокрема, не облаштований належним чином ринок, розбиті дороги, високі ціни на маршрутки та безліч інших проблем, які з року в рік не вирішуються. Про незадовільний стан навколишнього середовища жителі Київщини навіть не хочуть говорити – лише відмахуються з розчаруванням.
Одна із жительок розповіла про те, що чимало дітей не можуть відвідувати дошкільні заклади через відсутність місць. Цього ж дня Ігор Ковалевич поспілкувався із завідувачем дитячого садочку «Їжачок» Галиною Єльковою, яка люб’язно погодилася показати маленькі, але з турботою облаштовані кімнатки. «Але, на жаль, в нас немає можливості прийняти всіх діток, адже наразі садочок переповнений», - наголосила Галина Григорівна.Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua