Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 28 вересня 2009

Відкриття VII міжнародного фестивалю слов'янської культури "Хотмижська осінь"

Відкриття VII міжнародного фестивалю слов'янської культури

26 вересня 2009 року в Бєлгороді відбулось VI засідання Українсько-Російського Форуму, присвячене проблемам і перспективам міжрегіональної співпраці України і Російської Федерації. Заход проводився під співголовуванням губернатора Бєлгородської області Є.С. Савченка і лідера Громадянського руху «Нова Україна», академіка В.П. Семиноженка.


   Учасники Форуму також взяли участь у відкритті VII міжнародного фестивалю слов'янської культури "Хотмижська осінь", присвяченого 300-річчю Полтавської битви.
   На фестиваль запрошені творчі колективи Білорусі (Могилевська, Гомельска області), Росії (Воронезька, Курська, Липецька, Орловська, Бєлгородська області), України (Полтавська, Харківська, Сумська, Луганська області), а також майстри декоративно-прикладної творчості.
   Міжнародний фестиваль слов'янської культури "Хотмижська осінь" направлений на збереження і розвиток міжнаціонального культурного співробітництва, зміцнення дружніх зв'язків між слов'янськими народами.
Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум