Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 14 квітня 2009

В.Семиноженко зустрівся з активом Громадянського руху «Нова Україна» в м. Полтава

В.Семиноженко зустрівся з активом Громадянського руху «Нова Україна» в м. Полтава

Зустріч відбулась в Полтавському університеті споживчої кооперації. Окрім активістів «Нової України» в ній взяли участь студенти та викладачі університету, журналісти.


Представляючи програмні засади «Нової України» В.Семиноженко сказав: «Мета нового Громадянського руху – реалізувати Національну стратегію розвитку «Україна-2015» та Антикризову декларацію. Із нашою Стратегією ми об’їздили 23 області України. І повсюди чули єдине: необхідно від теорії переходити до практики. Прийшов час для конкретних дій. Майбутнє залежить від кожного з нас. Україна в найкоротший термін повинна увійти у 50 провідних країн світу не лише за рівнем освіти, науки і трудових ресурсів, як сьогодні, але і за якістю інститутів управління. За цим показником наша країна – одна з останніх в світі. Україна повинна стати сильною державою. А для цього як мінімум потрібна сильна влада, за яку не буде соромно народу . В цьому – головне завдання нашого руху. «Нова Україна» відкрита для всіх політичних партій, суспільних об’єднань, простих громадян – тих, хто виступають за порядок, стабільність та оновлення України.»

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум