Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Фотогалерея

Версія для друку 11 грудня 2009

Відбувся Міжпартійний з’їзд «Громадянського блоку «Нова Україна».

Відбувся Міжпартійний з’їзд «Громадянського блоку «Нова Україна».

11 грудня 2009 року відбувся Міжпартійний з’їзд Виборчого блоку «Громадянський блок «Нова Україна». На порядку денному стояло обговорення програмних засад Громадянського блоку та завдань їхньої реалізації, обрання органів виборчого блоку.


Міжпартійний з’їзд – став результатом ініціативи «Громадянського руху «Нова Україна», а також з’їздів партій «Нова політика» і Всеукраїнської партії Народної довіри та підписаної між ними угоди по створенню Громадянського блоку. На з’їзд були присутні члени Ради «Українського форуму», засновники «Громадянського руху «Нова Україна», представники провідних громадських сил.

За результатами роботи з’їзду було прийнято рішення про створення керівних органів Блоку – Координаційної Ради та Громадської Ради, перед якими було поставлене завдання доопрацювання програмних засад та подальшого розвитку регіональних осередків «Нової України»

Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум