Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Червень 2009

27 червня 2009
27 червня 2009 року в Полтаві відбулося урочисте зібрання представників громадськості України, Росії, Білорусі з приводу відзначення 300-річчя Полтавської битви.
27 червня 2009 року в Полтаві відбулося урочисте зібрання представників громадськості України, Росії, Білорусі з приводу відзначення 300-річчя Полтавської битви.
До складу української делегації ввійшли учасники громадянського руху «Нова Україна» та члени громадсько-політичного об’єднання «Український форум» - Володимир Семиноженко (лідер «Нової України»), Петро Толочко (директор Інституту археології НАН України), Георгій Крючков (виконавчий секретар «Українського форуму»), Лев Гнатенко (генерал-лейтенант, екс-заступник Міністра оборони України.
26 червня 2009
25 -26 червня лідер "Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко відвідав Севастополь.
25 -26 червня лідер
В рамках візиту відбулася зустріч Володимира Семиноженко з керівництвом міста, активом "Громадянського руху «Нова Україна» в Севастополі, а також з вченими Національного заповідника «Херсонес Таврійський».
18 червня 2009
Відбувся Круглий стіл «Політичні процеси в Україні: варіанти оновлення влади»
Відбувся Круглий стіл «Політичні процеси в Україні: варіанти оновлення влади»
Ініціаторами заходу стали громадянський рух "Нова Україна" та громадсько-політичне об"єднання "Український форум". В заході взяли участь Володимир Семиноженко, Микола Азаров, Ігор Смешко, Анатолій Зленко, Володимир Фесенко, Андрій Єрмолаєв та інші політики і експерти.
17 червня 2009
В Криму створено регональне відділення "Нової України"
В Криму створено регональне відділення
В суботу, 13 червня, лідер "Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко відвідав Симферополь, де провів зустріч з регіональним активом «Нової України", на якій було обрано координатора регіонального представництва руху в Криму. Ним став ректор Кримского інституту бізнесу В.Тарасов.
4 червня 2009
«Нова Україна» в Запоріжжі.
«Нова Україна» в Запоріжжі.
Лідер "Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко 4 червня відвідав Запорізьку область. Він зустрівся зі студентами і викладачами двох вузів – Запорізького медичного державного університету і Запорізького класичного приватного університету. Відбулась зустріч з регіональним організаційним активом руху «Нова Україна», а також з представниками міськвиконкому Запоріжжя.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум