І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Вся увага - регіональним проблемам Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає
Головна

Пошук

Теги

Архів за Липень 2009

29 липня 2009
Лідер «Громадянського руху «Новая Україна» Володимир Семиноженко і голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» Ігор Смешко відвідали Миколаїв.
Під час робочого візиту Володимир Семиноженко і Ігор Смешко зустрілись з мешканцями Миколаєва і провели прес-конференцію для регіональних ЗМІ.
24 липня 2009
Прес-конференція Володимира Семиноженка на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки»
24 липня 2009 року в прес-центрі «Майдану Свободи» (м. Харків)відбулась прес-конференція лідера «Громадянського руху «Нова Україна», голови партії «Нова політика», академіка НАН України Володимира Семиноженко на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки».
17 липня 2009
"Нова Україна" презентувала регіональне представництво в Херсоні
Лідер "Нової України» Володимир Семиноженко відвідав 16 липня Херсонську область, де зустрівся з її мешканцями, провів прес-конференцію для регіональних ЗМІ.
15 липня 2009
Лідер "Нової України" відвідав Одесу.
15 червня Володимир Семиноженко перебував в Одесі, де провів зустріч з професорсько-викладацьким складом вузів міста, представниками громадських організацій і регіональним активом "Нової України"
9 липня 2009
Установчий з’їзд Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» («СіЧ»)
Сьогодні відбувся Установчий з’їзд Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» («СіЧ»), яка вперше в новітній історії України об’єднала у своїх лавах всіх колишніх військовослужбовців і співробітників усіх силових відомств, правоохоронних органів та спеціальних служб України.
8 липня 2009
Володимир Семиноженко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Куби в Україні Феліксом Леоном Карбальо.
На зустрічі також були присутні заступник Голови «Українського форуму» Анатолій Зленко і виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков. .
7 липня 2009
Володимир Семиноженко зустрівся з професором Генріхом Майєром
Сьогодні лідер "Громадянського руху "Нова Україна" Володимир Семиноженко зустрівся з професором, доктором наук, почесним ректором Університету «Альпен – Адріа» м. Клагенфурт (Австрія) Генріхом Майєром. Генріх Майєр входить в раду Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» (УАСІТ) і звернувся до Володимира Петровича з пропозицією про співпрацю.

Архів

Опитування

Чи вдалося уряду досягти позитивних змін в державі за 100 днів правління?

Результати опитувань

Пряма мова

Володимир Семиноженко: Громадянин-вчений
Елла Лібанова: Українці помирають раніше за європейців
Володимир Семиноженко: За три кроки до мети
Iншi висловлювання
Карта нової україни

Вiдео

11 серпня 2011 Вступне слово Володимир Семиноженка під час IX засідання Українсько-російського форуму "Друга хвиля світової кризи і перспективи українсько-російських економічних відносин"
Вiдеоархiв

Останні обговорення