Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Липень 2011

22 липня 2011
День металурга в Харцизьку
День металурга в Харцизьку
17 липня голова Донецької обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Іван Каленюк и голова Закарпатської обласної організації Громадянського руху "Нова Україна" Роберт Іванчо спільно з представниками Партії регіонів взяли участь в святкуванні Дня металурга и Дня Міста Харцизька.
7 липня 2011
Свято Івана Купали у Кіровоградській області.
Свято Івана Купали у Кіровоградській області.
Вчора у селищі Марто-Іванівка Олександрійського району Кіровоградської області відзначили свято Івана Купали. Святкування було організовано за підтримки ГО «Козацьке товариство «Козацький звичай», Управління культури Олександрійської міської ради. У святі взяли участь активісти Олександрійської міської організації Політичної партії «Нова політика». В програмі святкування були традиційні українські водні та вогняні обряди, а також гадання, ігри та змагання з козацьких бойових мистецтв. Селище Марто-Іванівка було обране не випадково, адже це – стародавній історико-культурний козацький центр.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум