Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за 2012

21 травня 2012
Відкриття Храму Пресвятої Покрови в селі Українка Апостолівського району Дніпропетровської області
Відкриття Храму Пресвятої Покрови в селі Українка Апостолівського району Дніпропетровської області
В кінці квітня відбулося освячення і відкриття Храму Пресвятої Покрови в селі Українка Апостолівського району Дніпропетровської області за підтримки голови Дніпропетровської обласної організації Громадянського руху "Нова Україна" Сергія Коваленка.
18 квітня 2012
Ігор Ковалевич привітав з Великоднем літніх мешканців с. Ташань на Переяславщині
Ігор Ковалевич привітав з Великоднем  літніх мешканців с. Ташань на Переяславщині
У передсвяткові квітневі дні Голова Київської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Ігор Ковалевич вирішив привітати з Великоднем літніх людей с. Ташань на Переяславщині, яким уже за 80 років.
16 січня 2012
Подарунки для дітей Київщини
Подарунки для дітей Київщини
13 січня Голова Київської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Ігор Ковалевич побував у селі Ревне, що на Київщині, де відвідав дошкільний заклад «Барвінок». Він поспілкувався з завідуючою дитячим закладом Ольгою Миколаївною Бонюк та Головою сільської ради Тарасом Петровичем Лубанем. Голова Київської організації “Нової України” порадував малюкам із дитсадка “Барвінок” набори конструкторів, а малюки защедрували для гостей. Подарунки отримали не лише вихованці, але й працівники дитсадка.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум