Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

19 січня 2010

Роберт Іванчо: «Не важливо, хто за кого голосував – переважна більшість українців прагнуть змін»

Роберт Іванчо: «Не важливо, хто за кого голосував – переважна більшість українців прагнуть змін»

«Люди хочуть нового. До сьогоднішнього дня про зміни лише говорили – тепер з'явився реальний шанс поміняти керівництво України. Не важливо, хто за кого голосував – переважна більшість українців прагнуть змін», - так прокоментував підсумки першого туру президентських виборів лідер «Нової України» в Закарпатті Роберт Іванчо.


«Останні п'ять років країна котилася в нікуди. Влада яка була, піде. А на її місце прийде нова команда. Сподіваюся, що Віктор Федорович переможе в другому турі», - додав він. В той же час, Роберт Іванчо не унеможливлює провокацій. «Стара влада чіплятиметься за свої місця всіма можливими і неможливими способами, але повторення 2004 роки не буде. Ми зможемо захистити свій вибір», - сказав він.

На думку Іванчо, після виборів в Україні встановляться нові позитивні стосунки між суспільством і владою, які об'єднають нарешті всю Україну.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Коментарi(2):

Олександр Васильович Трушніц

2010-01-19 16:22:30
Нові політики
Дуже радий за Роберта Іванчо, що йому таки відкрився "НОВИЙ" політичний діяч Віктор Янукович.

Не дуже хочеться коментувати геніальні висновки, сприводу того, що українцям хочеться нових людей. Хотіли б - проголосували б за будь-кого, крім Тимошенко та Януковича.

Ошпарені гірким розчаруванням помаранчевої революції українці обирали по принципу "аби не гірше". Дійсно, на певному етапі народ втомлюється сподіватись на краще(обирати нових людей) і обирає тих, хто гарантовано забезпечить хоча б стабільність.

Наші люди задовбались від такої "новизни", їм осточортіло розчаровуватись у співвтчизниках, за яких голосують. Тому вчинки цього народу не варто розцінювати, як осмислені.
Darla

2010-01-21 12:10:23
«Не важливо, хто за кого голосував – переважна більшість українців прагнуть змін»
Українська громадськість підтримає будь-які зміни. Ющенко, у свій час, не скористався такими можливостями для оновлення керівництва країни.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua