Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

24 лютого 2010

Країна незалежна, коли у людей на столі сім сортів сиру і три – вина.

Країна незалежна, коли у людей на столі сім сортів сиру і три – вина.

Новий президент, перш за все, повинен гарантувати всім нам упевненість в сьогоденні і майбутньому, проте для цього повинен працювати 25 годин на добу, - вважає лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в АР Крим Валерій Тарасов.


Від Віктора Януковича він чекає нової кадрової політики. Управлінські посади повинні зайняти не просто професіонали, але люди, в першу чергу, чесні і розумні, адже «людина, що вміє працювати, але злодій при цьому – біда для держави». Ще одне побажання – зміцнення свободи слова і захист громадянських прав. Сьогодні, щоб відстояти свою правоту, українцям доводиться все частіше звертатися до Європейського суду з прав людини – на батьківщині правди не знайдеш. Нарешті, не менш важливе зміцнення реальної незалежності. Тут не потрібні гучні слова: «У французів незалежність в тому, що на столі сім сортів сиру і три - вина. Наша незалежність – це незалежність влади від  народу».

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Коментарi(2):

principal-new

2010-02-25 10:10:16
Щодо чесності
Вже були в нас "незлодії, які нічого не крали". Люди - це люди, Янукович не зможе всіх перевірити. Потрібна контролююча сила. таке собі ЧК, щоб всі керманичі боялись красти.

Бо чесні бовдури, я вам скажу, не надто гарна перспектива
Херь

2010-02-25 15:14:11
не в сыре счастье
не сомневаюсь, что у Януковича на столе может быть 107 сортов сыра и 37 сортов вина. И шо? Чи став він від того щасливішим?

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua