Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 11 березня 2010

Вітаємо з призначенням!

Вітаємо з призначенням!

Шановний Володимире Петровичу! Щиро вітаємо Вас з призначенням на високу державну посаду!


Віримо: новий уряд – уряд професіоналів і патріотів – виведе країну із системної кризи, відновить економічний розвиток, наведе порядок у державі, гарантує кожній людині соціальний захист і зростання власного добробуту. Це – нелегкий шлях. Задекларовані новою владою цілі потребують максимальної концентрації зусиль не тільки політиків, але й всього українського суспільства.

Впевнені: як послідовний прихильник ідеалів громадянського суспільства, у складі уряду Ви наполегливо працюватиме заради створення в Україні загальнонаціонального консенсусу, без якого неможлива розбудова успішної, передової, сильної держави. Віримо в Вас! Віримо в Україну!

Успіхів, творчого натхнення, сил і нездоланного оптимізму!

Від імені учасників
Громадянського руху «Нова Україна»

Коментарi(12):

Сергей Калашкин

2010-03-11 14:38:37
Приєднуюсь до привітання, бажаю реальної наснаги та сили боротися за свої ідеали. В свою чергу чекаю покращення рівня життя )
Херь

2010-03-11 14:58:18
з новим урядом!
також приєднуюся! це добре, що регіонали включили до складу уряду не лише "своїх". хоча деякі призначення дещо дивують...
Сергей Калашкин

2010-03-11 15:00:55
більше всього протиріч викликає Цушко в ролі головного економіста держави...
oleksa

2010-03-11 15:07:03
Я уже поздравлял в другой ветке, но не побоюсь повториться - удачи и здоровья все это выдержать.
Власть без политиков

2010-03-11 15:18:58
Поддержу г-на Калашкина на счет Цушка.
И конечно же - мои поздравления Владимиру Семиноженко! Так держать!
Тушевский Роман

2010-03-11 15:36:55
Неудержался. Некоторое время читаю форум, не писал никогда. Но по такому поводу грех не отличиться. Поддерживаю Владимира Семиноженко, поздравляю Новую Украину.
Олександр Васильович Трушніц

2010-03-11 15:42:45
Вітаємо з призначенням!
Вітаю! Але з новини не ясно толком посада.
Тушевский Роман

2010-03-11 15:48:01
Re: Вітаємо з призначенням!
Олександр Васильович Трушніц wrote:
Вітаю! Але з новини не ясно толком посада.

Вице-премьер по гуманитарным вопросам
Влад Пистрый

2010-03-11 15:57:29
Вітаємо з призначенням!
А пан Тигипко ещё 9 марта заявлял, что, «пытаясь слепить новую коалицию с нарушением Конституции, команда Виктора ЯНУКОВИЧА совершает стратегическую ошибку. Проголосовав за изменения условий формирования парламентской коалиции, депутаты не только пренебрегали нормами Конституции, но и продемонстрировали политическое рейдерство в парламенте».

Теперь, однако, Сергей Тигипко - вице-премьер по вопросам экономики и финансов. Как быстро меняют политики свои взгляды...
Олександр Васильович Трушніц

2010-03-11 15:59:07
Re: Re: Вітаємо з призначенням!
Дякую, Романе!
Мельничук Володимир Флав'янович

2010-03-11 18:18:40
Вітаємо з призначенням
Вельмишановний Володимире Петровичу!
Вінничани щиро вітають Вас з призначенням на високу державну посаду.Ми знаємо Вас ,як талановиту , мудру , знаючу людину, видатного науковця,високого професіонала, який доклав багато зусиль для соціально-економічного розвитку держави та добробуту її народу.
Ми впевнені , що на цій посаді ,Ваш внесок буде ще вагоміший.Зичимо Вам міцного здоровя і успіхів у нелегкій справі по зміцненню державності та процвітанню нашої дорогої України.
Голова Вінницької Обласної Організації Політичної партії «Нова політика»
Володимир Мельничук
Попов Дмитрий Викторович

2010-03-11 18:27:32
Вітаємо з призначенням!
Уважаемый Владимир Петрович! Черниговская региональная организация "Нової України" поздравляет Вас с назначением! Мы очень за Вас рады!

Додати повідомлення