Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

15 квітня 2010

Відновлення та зміцнення міждержавних відносин підуть на користь і Україні, і Росії

Відновлення та зміцнення міждержавних відносин підуть на користь і Україні, і Росії

Україно-російські відносини останнім часом переживають певний підйом, пов'язаний, перш за все, із прагненням нової влади відновити ділові та партнерські стосунки із Російською Федерацією. Керівник Закарпатського регіонального штабу Громадянського руху «Нова Україна» Роберт Іванчо вважає, що це піде тільки на краще і Україні, і Росії.


«У першу чергу, Росія – наш сусід та один з важливих стратегічних партнерів. Зрозуміло, що ми повинні вести постійний діалог, створювати спільні інститути та будувати певні плани на майбутнє щодо розвитку наших двосторонніх відносин. Гадаю, що підтримання партнерських відносин на високому рівні нададуть і Україні, і Росії нові можливості.

Тому я можу тільки вітати активний україно-російський діалог, який підтримується на рівні президента, прем’єр-міністра, урядовців. На мою думку, з 2005 року україно-російські відносини стали дещо іншими, вони дещо притупилися, від чого програли обидві держави.

Правда, зараз створено чимало україно-російських комісій, але про результати їхньої роботи говорити зарано, ми бачимо тільки початок роботи, переговори та заяви керівників. Сподіваємося, що всі позитивні прогнози та заяви справдяться, і незабаром ми побачимо наявні результати».

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua