Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

26 квітня 2010

Опозиція закликає виходити на майдани, а влада – працює.

Опозиція закликає виходити на майдани, а влада – працює.

Нова влада вже продемонструвала результати перших кроків, які є у переважній більшості позитивними. Тому зараз головне – не заважати президенту та уряду працювати на благо країни, вважає голова Закарпатського регіонального штабу громадянського блоку «Нова Україна» Роберт Іванчо.


«50 днів – невеликий термін. Можливо, зроблено не все, чого хотілося, але те, що вже зроблене, дає розуміння того, що справи рухаються з мертвої точки. За цей термін досягнуто кілька важливих домовленостей між вищим керівництвом України та Росії. Зокрема, це закінчення газових переговорів, угода про подовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ в Севастополі, інші напрямки. Зважаючи на це, ми можемо говорити, що триває процес позитивного розвитку держави та конструктивний розвиток партнерських відносин із іншими державами.

Уряд також має перші результати роботи. По-перше, це проект бюджету, який має бути представлений у Верховній Раді 27 квітня. Зрозуміло, що він не буде легким, але його потрібно буде виконувати, аби запустити економічні процеси в країні. Хотілося б, звичайно, щоб економічні негаразди були вирішені як можна швидше, але будемо реалістами.

Одним з важливих результатів, на мій погляд, є спільне із народами Росії та Білорусі святкування Дня перемоги, 65-ї річниці.

Також є побажання до політиків, які зараз не працюють на благо країни, а тільки критикують нинішню владу – я маю на увазі опозицію: не вносити деструктив, а дати можливість працювати владі, а потім вже, за результатами, давали об’єктивну оцінку діям уряду та президента. Зараз влада демонструє колосальні зусилля по об’єднанню країни, вирівнянню економічного становища, вони закликають виходити на майдани, коли треба працювати – власне, тим і займається влада.»

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua