Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

17 травня 2010

До влади прийшли прагматики, які ні на копійку не поступляться інтересами України

До влади прийшли прагматики, які ні на копійку не поступляться інтересами України

Сьогодні починається офіційний візит Президента РФ Дмитра Медведєва до України. Які надії і, можливо, побоювання пов'язують з цим подіям українці? Своєю думкою поділився глава регіонального штабу «Нової України» в АР Крим Валерій Тарасов.


Налагодження стосунків з Росією він назвав обнадійливою тенденцією, адже поліпшення стосунків з будь-якою країною – це завжди добре. Крім того, Росія – це величезний ринок. Якщо не ми, то його займуть інші. При цьому мова повинна йти саме про кооперацію, а не про яке-небудь «злиття і поглинання». На думку Валерія Тарасова, сьогоднішня влада повністю усвідомлює цей момент. «Головне, не плутати національні інтереси зі своїми власними, як це не раз було. Я вважаю, що національний інтерес – це гідне життя звичайних громадян. Люди, які прийшли до влади, дуже прагматичні. Вони не такі теоретики і романтики, як їх попередники, і ні на копійку не поступляться економічною вигодою України», - сказав глава кримського штабу. Від зустрічі двох президентів він чекає, перш за все, відновлення економічного зростання. В той же час, між нашими державами як і раніше залишається багато невирішених проблем. Це спрощення процедури перетину кордону, відміна реєстрації, взаємне визнання дипломів і ін. «Необхідно почати спільну модифікацію законів, як це зробили країни ЄС. Багато проблем ми створюємо на порожньому місці, і саме вони згодом стають годівницею для чиновників. Прийшов час прибрати зайві бар'єри, які заважають нормальному самовідчуттю людей», - підсумував Тарасов.
Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Коментарi(1):

Кузьмук Петро Степанович

2010-05-18 14:54:41
Необхідно почати спільну модифікацію законів, як це зробили країни ЄС.

Країни-учасники ЄС проводять спільну модифікацію законів з огляду на загальні інтеграційні процеси у зоні Євросоюзу. Україна та Росія не входять до об’єднання на зразок ЄС – «модифікація законів як це зробили країни ЄС» буде адекватною у окремих випадках.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua