Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

5 липня 2010

Концерт в Мукачеві був відзначений «політичною диверсією»

Концерт в Мукачеві був відзначений «політичною диверсією»

3 липня в Мукачеві під патронатом лідера Громадянського руху «Нова Україна» Володимира Семиноженка, за підтримки руху «Нова Україна» і голови Закарпатської регіональної організації «Нової України» Роберта Іванчо відбувся концерт, присвячений міжнародному дню молоді. В концерті взяли участь закарпатські виконавці - Макс Барських, гурти «Дантес & Олейник», «Земля королеви мод» та «Rock H».


На концерті були присутні делегації Громадянського руху «Нова Україна» з Харкова, Донецька, Чернігова, Тернополя, Львова та багатьох інших міст України.
Перед початком концерту Роберт Іванчо оголосив привітання Володимира Семиноженка, адресоване учасникам, організаторам та гостям концерту. Як сказано у привітанні, «Україна ніколи не буде сильною й успішною, поки сильним не стане громадянське суспільство. І будувати його саме вам - - активній, талановитій, патріотично налаштованій, готовій до змін молоді».
Звертаючись до присутніх, Роберт Івансо відзначив: «Ми раді, що для подібного заходу було обрано Закарпаття – самий, мабуть, багатонаціональний регіон. Саме тут розумієш, що Україна – єдина, різна, цікава. Шлях до взаєморозуміння – спілкування. Чим більше буцде подбних заходів, тим менше залишиться міфів та фобій. А, отже, «звузиться» простір для нечистоплотних політичних маніпуляцій».
Тим не менш, на концерті не обійшлося без форс-мажора. «Захід, який відвідало близько 10 тисяч осіб, пройшов успішно за виключенням того, що за 30 хвилин до закінчення концерту були перерізані силові кабелі. У підсумку артистам не дали завершити виступ», - сказав Роберт Іванчо. Деяким з гостем концерту цей випадок видався схожим на «політичну диверсію». В ньому вони побачили знак того, що політичні сили, котрі наразі знаходяться при владі, бояться нових і прогресивних суспільних рухів.
Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Коментарi(7):

Vance

2010-07-05 16:23:34
Перерізати дроти за 30 хвилин до закінчення концерту - невдала диверсія для сил, котрі наразі знаходяться при владі )))
Вася

2010-07-05 16:38:58
Re:
Vance wrote:
Перерізати дроти за 30 хвилин до закінчення концерту - невдала диверсія для політичних опонентів )))


Может музыка не всем понравилась :)
Анатолий

2010-07-05 16:41:33
Саме тут розумієш, що Україна – єдина, різна, цікава. Шлях до взаєморозуміння – спілкування. Чим більше буцде подбних заходів, тим менше залишиться міфів та фобій.


Поподробнее … ))
Кузьмук Петро Степанович

2010-07-05 16:46:09
Організатори концерту власні фобії розвіяли. Як на рахунок відвідувачів?
Vika

2010-07-05 17:03:19
Ми раді, що для подібного заходу було обрано Закарпаття – самий, мабуть, багатонаціональний регіон.


Події такого типу покращують як спілкування, так і національний туризм.
Микола Терещенко

2010-07-05 18:00:46
концерт на Закарпатті за підтримки Семиноженко
Чого б це диверсію чинити регіоналам. По-перше, вони при владі, по-друге - Нова Україна їх підтримувала завжди. Чи після звільнення Семиноженко все змінилося?
Sonnetos

2010-07-06 09:56:13
диверсия
странно, как быстро Новая Украина перешла в ряды опозиции. Ну правильно, раз сильной опозиции нету (по словам Крючкова) то надо самим туда.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua