Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

17 січня 2011

Домашнє вино – гордість України

Домашнє вино – гордість України

Голова Закарпатської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Роберт Іванчо та голова Донецької обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Іван Каленюк взяли участь у фестивалі «Червене вино», який проходив у Мукачеві вже в шістнадцяте.


Впродовж трьох днів, з 14 по 16 січня, винороби презентували результати своєї праці – домашнє вино. Гості свята змогли скуштувати більш ніж 50 сортів хмільного напою. «Для українських виноробів цей фестиваль – можливість не тільки обмінятися досвідом, але й заробити, адже домашнє вино в Україні, на відміну від багатьох європейських країн, заборонено продавати у торгівельних точках», - відзначив Роберт Іванчо.
Він розповів, що у фестивалі беруть учать винороби практично з усіх регіонів України, а ось зарубіжні учасники показати свою продукцію не можуть – везти домашнє вино через кордон знову ж таки не дозволяє українське законодавство.
Незважаючи на це, з кожним роком фестиваль приваблює все більшу кількість туристів, які знають, що тут продають виключно домашню продукцію, й скуповують унікальне вино десятками літрів. Цього року фестиваль відвідало близько 20 тисяч туристів. Це – четверта частина населення самого Мукачева!
Переможцем змагань виноробів став уродженець Мукачева Василь Анталовський – він виставив 15 сортів вина.

Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua