Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

23 лютого 2011

Запит на конституційні зміни має формувати суспільство, - Валерій Тарасов

Запит на конституційні зміни має формувати суспільство, - Валерій Тарасов

Зміни до Конституції повинні «визріти» у самому суспільстві. Якщо громадська думка залишається незмінною, можна прийняти конституцію марсіан, але країна все одно буде жити за неписаними законами, - таку думку висловив голова Кримської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Валерій Тарасов.


Він переконаний, що до конституційного процесу потрібно залучати не тільки президентів, нинішнього і колишнього, але якомога більш широкі верстви суспільства, представників політичних партій та експертів з інститутів, які займаються проблемами державного будівництва.
Валерій Тарасов вважає, що в Основному Законі, скоріше, потрібно посилити ту частину, яка пов'язана з соціальними гарантіями, ніж експериментувати з політичним форматом.
Нарешті, ще одна умова - врахування українських реалій. Якщо орієнтуватися на американську чи французьку конституцію, нічого не вийде. Змінюючи конституцію, необхідно врахувати нашу ментальність, нашу історію, нашу економічну ситуацію», - сказав Валерій Тарасов.

Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Коментарi(1):

Эвген Куликовський

2011-02-24 18:39:54
Це якраз те, про що Сергій писав у коменті до відео - Кравчук пробиває новий текст основного закону. Кому це зараз потрібно? мабуть тому, хто зараз обмежується якимись конституційними нормами.

Я власне проти будь-яких змін до Конституції.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua