Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

14 березня 2011

Назустріч з'їзду. Головне - чітко сформулювати пріоритети, - Валерій Тарасов

Назустріч з'їзду. Головне - чітко сформулювати пріоритети, - Валерій Тарасов

З'їзд «Нової політики», який пройде 19 березня, має носити відкритий характер, - вважає голова Кримської регіональної організації партії Валерій Тарасов. На його думку, з'їзд - це, перш за все, можливість обмінятися думками з питань, які є принциповими для подальшого розвитку партії.


«Нам необхідно чітко визначити програмні завдання в економічній та соціальній сфері. Вирішити, з ким ми і як позиціонуємося по відношенню до партії влади», - сказав партійний лідер.
Він підкреслив, що бачення цілей, закладених у програмі, має бути системним.«Якщо ми ставимо за мету зробити ривок в економіці, тоді нашою опорою повинен стати приватний бізнес, ініціативні люди, які продукують інновації. Далі - питання про пріоритети. У Росії їх чітко сформулювали як «чотири І» - інститути, інфраструктура, інновації, інтелект. Я би додав здоров'я нації і питання національної безпеки», - зазначив Валерій Тарасов.
«Якщо ми відповімо на питання про пріоритети, в нас повірять люди і прийдуть до нас. Можливості чекати на кращі часи немає - треба діяти вже зараз», - підсумував він.

Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Коментарi(3):

Иван Меленский

2011-03-02 19:47:30
В усьому світі інноваційний бізнес стає на ноги за активної державної підтримки – виключно ринкові механізми тут не спрацьовують.


Принимая во внимание состояние украинской экономики, государственная поддержка – лучшее решение.
tokatak

2011-03-14 18:27:09
Можливості чекати на кращі часи немає - треба діяти вже зараз
100500!
Катя

2011-03-15 14:22:10
Далі - питання про пріоритети. У Росії їх чітко сформулювали як «чотири І» - інститути, інфраструктура, інновації, інтелект. Я би додав здоров'я нації.


Социальные условия в стране не самые лучшие и стереотипы не поддерживают ведение здорового образа жизни. Соглашусь с утверждением Валерия Тарасова.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua