Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 29 липня 2009

«Український форум» залишається експертним центром «Громадянського руху Нова Україна», - Володимир Семиноженко.

«Український форум» залишається експертним центром «Громадянського руху Нова Україна», - Володимир Семиноженко.

Про це лідер «Громадянського руху "Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко заявив на зустрічі з громадськістю міста Миколаєва, який відвідав 29 липня.


   «Питання про необхідність створення сили, яка б змогла реалізувати Стратегію розвитку країни «Україна 2015» було поставлене самими членами «Українського форуму», - сказав він.
   За словами Семиноженка, якби хоч одна політична сила в Україні виконала хоч б частково завдання, поставлені в Стратегії «Україна-2015», то багато з учасників «Нової України», може, і не зайнялися б політикою. «Всі ми особистості що відбулися, у всіх є  улюблена професія – культура, наука, спорт», - говорить він.
    «Але сьогодні повне виродження політиків і самої політики є результатом  того, що від влади усунуті професіонали, а сама влада повністю ігнорує народний запит», - продовжує Семиноженко.   
  «Рух вже представлений в більше, ніж половині областей України, але потрібно рухатися далі. Ми створюємо потужний Громадянський блок, до якого увійдуть ті, хто готовий реалізувати завдання, поставлені в стратегії. Не важливо, член він якоїсь партії чи ні – головне професіоналізм і патріотизм. Інакше, як через входження у владу на всіх рівнях, створити механізм контролю над політичними процесами, сьогодні в Україні неможливо», - підсумував лідер руху.

Відео дивіться тут
Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум