Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

15 березня 2011

Рік Уряду: потрібно ще більше засукати рукави - і діяти

Рік Уряду: потрібно ще більше засукати рукави - і діяти

- За рік уряд досяг чимало економічних успіхів. Але спочивати на лаврах ще зарано, оскільки завдання з кожним днем стають все складніше через нестабільність економічної ситуації в світі. Тому потрібно ще більше засукати рукави - і діяти», - вважає директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць.


«Пенсійна реформа назріла, а до неї мільйон питань. До позитивних досягнень уряду відношу стабілізацію макроекономічних показників (приріст ВВП, зменшення інфляції і т.д.). Крім того, в структурі імпорту зросла частка товарів інноваційного призначення, що означає накопичення капіталу для оновлення виробничих фондів в країні. Якщо уряду вдасться закріпити цю тенденцію, то через два-три роки торговий дисбаланс вирівняється, і оновлена економіка почне розвиватися значно швидше. Однак негативним моментом залишається висока залежність від експортних ринків і відкритість економіки. Але це "заслуга" всіх урядів. Саме тому в цьому році уряду слід особливу увагу приділяти утриманню стабільних макроекономічних показників, а також грошово-кредитної та курсової політики».

Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Коментарi(3):

Павел

2011-03-17 12:47:40
висока залежність від експортних ринків
Згоден, проте розвиток вітчизняного виробництва зменшить залежність країни від експорту лише в довгостроковій перспективі.
Иван Меленский

2011-03-17 12:53:11
курсова політика
О каком курсе речь?
Zhenya

2011-03-17 13:07:55
Однак негативним моментом залишається висока залежність від експортних ринків і відкритість економіки.


Согласен, решение проблем не позволяющих сделать экономику страны более «закрытой» значительно улучшит экономические показатели.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua