Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 30 липня 2009

Екс-голова СБУ переконаний, що правда про справу Гонгадзе стане відома.

Екс-голова СБУ переконаний, що правда про справу Гонгадзе стане відома.

Про це екс-голова СБУ, голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» Ігор Смешко сказав в Миколаєві 29 липня на зустрічі з громадськістю міста.


   «В нинішніх умовах у мене є впевненість, що спрацює закон протидії сил, і рано чи пізно, але велику частину правди ми взнаємо», - сказав він.   За словами Смешка, це велика трагедія, в першу чергу для сім'ї, і для  всього українського народу, яка  змінила курс державного корабля, урок на майбутнє і для  політиків і для громадян.
   «Це як вічне нагадування, що без  сильного громадянського суспільства, яке контролюватиме владу, ми не застраховані від повторення подібних трагедій. Тим більше події вже сьогоднішнього дня – випадок з колишнім нардепом Лозінським – ще раз підтверджують цю істину», - сказав він.   
   «Ми повинні пам'ятати, що в більшості цивілізованих країн Конституція починається зі слів «ми, народ довіряємо частину наших  прав національному уряду». І  далі перераховується, якому інституту  влади які права делеговані. Не окремий громадянин – заручник держави, а держава обслуговує своїх громадян», - переконаний Ігор Смешко.

Більш докладно у відосюжеті
Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум