Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 13 серпня 2009

Не такий страшний Мєдвєд...

Не такий страшний Мєдвєд...

Багато вельми шанованих експертів стверджують, що різкі вислови Дмитра Медведєва сколихнуть патріотичні відчуття українців, а заразом піднімуть президентський рейтинг Ющенка. Не сколихнуть і не піднімуть. Люди добре розуміють, що українська влада не стане ефективніша, а само держава – успішніше лише через те, що ми віддалимося від Росії.


    Якщо вже говорити про «ворогів», то вони, на думку українців, зосереджені всередині, а не зовні наших державних кордонів. Згідно з квітневим опитуванням Центру Разумкова, в тому, що загроза національній безпеці України виходитиме від Росії, переконані лише 21,4% опитаних, від НАТО – близько 30%, а ось від власної української влади – 50,6%. Більш того, протистояння різних центрів влади, на думку громадян, так само небезпечно для країни, як і міжнародний тероризм! Не захищеними від судового і чиновницького свавілля відчувають себе 85,8% респондентів. Понад 50% опитаних компанією Research&branding Group в червні цього року стверджують, що нинішнє керівництво України має вкрай низький інтелектуальний і професійний рівень, а значить, в принципі не здатне управляти державою. Як кажуть, з такими «своїми» жодні «чужі» не страшні.
      Той, хто не може постояти за себе, зазвичай провокує сильнішого на агресію. Рідше сильний стає в позу заступника, повчає звисока. Але ніколи сильний не говоритиме із слабким на рівних. На жаль, саме такого, зневажливого і зарозумілого, звернення і заслуговує сьогодні Україна - держава, в якій влада не має підтримки власного народу. Яка не може не те що жорстко відстоювати, але навіть чітко сформулювати національні інтереси.    
      Чи винен в цьому Дмитро Медведев? Навряд чи.

Блог Володимира Семиноженка
Джерело: Прес-служба "Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум