Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 30 вересня 2009

Семиноженко презентував в Кіровограді рух «Нова Україна»

Семиноженко презентував в Кіровограді рух «Нова Україна»

Володимир Семиноженко, академік НАН України, представив Кіровограду громадянський рух під назвою «Нова Україна», лідером якого він є. Учасники руху, який в Кіровограді очолила Людмила Левченко, впевнені, що єдиний спосіб перемогти кризу в державі і відновити владу – повернути виборам їх народний статус.


    Для цього «Нова Україна» створює Всенародний громадянський блок, який візьме участь в у парламентських виборах і виборах в місцеві ради. На думку Володимира Семиноженка, це станеться вже навесні і навіть називає дату – 30 травня. А до того часу рух шукатиме освічених, професійних і досвідчених людей. Члени руху і блоку мають намір боротися за нову Україну, якою управлятимуть не «безнадійні політики» з гучними словами, а представники «влади розуму».
   Висловлюючи свою думку з приводу майбутніх президентських виборів, Семиноженко підкреслив, що жоден політик сьогодні не має підтримки у більш ніж 15% населення. Таким чином, хто б не отримав перемогу, 85% нав'язуватиметься чужа думка.  Регіональні осередки руху «Нова Україна» створені вже в 21 області України.
    Рух заснований 5 березня 2009 року представниками Суспільно-політичного об'єднання «Український форум». Серед організаторів-ініціаторів рухи – Микола Азаров, Ігор Смешко, Борис Олейник, Анатолій Зленко і інші відомі в Україні особистості.

Джерело: http://fotka.kr.ua/news/2009/09/30/11420/

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум