Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 16 жовтня 2009

Володимир Семиноженко: "Український ринок не готовий до зони вільної торгівлі з ЄС"

Володимир Семиноженко:

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція лідера "Громадянського руху Нова Україна", академіка НАН України Володимира Семиноженка.


     Як розповів Володимир Семиноженко, "Громадянський рух Нова Україна" започатковано 5 березня 2009 року з ініціативи кількох громадських організацій та партій для того, щоб забезпечити реальний вплив громадськості на процеси, що відбуваються у державі.
    "Учасники Громадянського руху впевнені, що єдиний спосіб подолати економічну та політичну кризу в державі й оновити владу, - повернути виборам їхній народний статус. "Нова Україна" створює Всенародний Громадянський блок для участі в виборах до Верховної Ради та місцевих рад. Від Громадянського блоку до влади прийде команда професійних, досвідчених і чесних людей, людей, які готові служити державі, а не 3-4 політико- фінансовим групам", - каже В. Семиноженко.
Він також повідомив, що фахівці Громадянського руху щоквартально готують ретельний аналіз ситуації в країні, що містить пропозиції і шляхи подолання проблем, а також сформували Національну стратегію розвитку "Україна-2015", згідно з якою до 2015 років Україна повинна місце у 50-ці найкращих країн світу. У підготовці стратегії протягом останніх двох років взяли участь тисячі спеціалістів, вчених громадських діячів зі всіх регіонів країни.
    За словами В. Семиноженка, "Нова Україна" об'єднує понад 78 активних членів, на Закарпатті цей рух лише починає формуватися. Обласний осередок очолив Роберт Іванчо. У планах - залучення фахових авторитетних людей до участі у місцевих виборах з метою реалізації розроблених Громадянським рухом ідей для розвитку держави. Критерії, які ставитимуть перед кандидатами - вміння працювати і довіра суспільства.
     Аналізуючи ситуацію в Україні, Володимир Семиноженко зокрема зауважив, що вступ до СОТ, на його думку, має негативні наслідки для економіки країни. Науковець негативно відгукнувся і про плановане підписання Угоди про Зону вільної торгівлі з ЄС через непідготовленість українського ринку.
Джерело: http://zakarpattya.net.ua/ua_news_49526.html

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум