Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 17 грудня 2009

Олександр Бердніков: "Будь-які рішення відносно сільгоспвиробників повинні обговорюватися з ними ж"

Олександр Бердніков:

Верховна рада ввела штрафи за відсутність маркування на продуктах з ГМО. Це правильне рішення? Як воно відіб'ється на вітчизняних сільгоспвиробниках? Відповідає лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в Миколаївській області Олександр Бердніков.


Природно, вимога правильна. Питання в тому, чи готові ми до цього. Скороспілі рішення не приводять ні до чого хорошого. Так вже було, коли вийшла заборона на закупівлю молока в індивідуальному секторі. Те, що молочна продукція повинна проходити стандартизований лабораторний контроль - це вірно. Але нереально. В результаті люди, які живуть в сільській місцевості за рахунок молока, виявляються без коштів для існування. Подібні нововведення повинні обговорюватися безпосередньо з виробниками. Можливо, їм потрібен якийсь період часу для адаптації до нових норм. Інакше ми отримаємо дефіцит сільгосппродукції і підвищення цін.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум