Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 17 грудня 2009

Володимир Семиноженко: «На бізнес і громадянське суспільство історія не давить, на них давлять власні життєві інтереси».

Володимир Семиноженко: «На бізнес і громадянське суспільство історія не давить, на них давлять власні життєві інтереси».

«Українсько-російські стосунки на офіційному рівні ніколи не зможуть бути прагматичними, тому що держави обтяжені своєю історією і своїми історичними образами, реваншами, - сказав лідер Громадянського блоку Володимир Семиноженко, вступаючи сьогодні на Діловому форумі ««Україна-Росія: Об'єднання можливостей з подолання кризи. Нові аспекти співпраці».


«На бізнес і громадянське суспільство історія не давить, на них давлять власні життєві інтереси і необхідність пошуку шляхів реалізації цих інтересів. Бізнес – взагалі природна монополія прагматики. У стосунках підприємців, вчених, громадських лідерів прихований дуже потужний, але доки не повністю реалізований потенціал розвитку російсько-українського партнерства. Наші країни вже пережили процес цивілізованого розлучення. Сьогодні прийшов час знову зробити один одному пропозицію» - підсумував він.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум