Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 18 грудня 2009

Заява учасників Громадянського руху «Нова Україна» про неприпустимість підвищення цін на електроенергію для українських підприємств

Заява учасників Громадянського руху «Нова Україна» про неприпустимість  підвищення цін на електроенергію для українських підприємств

Українська влада нищить вітчизняну промисловість. Замість того, щоб підтримати наших виробників під час кризи, вона підвищує ціни на електроенергію для промислових підприємств України.


29 жовтня 2009 року Національна комісія регулювання електроенергетики України здійснила перегляд класів промислових споживачів електроенергії й виключила з переліку «невитратних» споживачів більшість середніх і великих підприємств. Для них вартість електроенергії зросла більш ніж на 30%. Натомість «гіганти промисловості» розраховуватимуться за строю формулою. І не дивно, адже великий бізнес в Україні фактично «утримує» владу.

Не треба думати, що це рішення стосується лише промисловців. Під загрозою – добробут кожного. На Україну чекає нова хвиля безробіття через зупинку підприємств, котрі штучно зробили нерентабельними, та підвищення комунальних тарифів. Обурення викликає й той факт, що про підвищення цін платники дізналися лише у грудні, коли отримали збільшені рахунки за електроенергію.

Подібне зневажання інтересами громадян – прямий виклик демократії та правовим засадам нашої держави.

Ми звертаємося до Антимонопольного комітету з вимогою провести відповідне розслідування й дати висновок щодо правомірності рішення НКРЕ.

Впевнені: якщо владі байдуже до національних інтересів, відстояти їх мусимо ми.

Джерело: Прес-служба Громадянського руху "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум