Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 18 грудня 2009

На користь України – підтримати ініціативи, спрямовані на подолання блокового протистояння в Європі, - Георгій Крючков

На користь України – підтримати ініціативи, спрямовані на подолання блокового протистояння в Європі, - Георгій Крючков

Щоб розвинути нормальні, прагматичні, взаємовигідні стосунки в трикутнику ЄС-США-Росія, Україні потрібне «перезавантаження» власної політики – і зовнішньої, і внутрішньої, - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.


За його словами, сьогодні «основні суб'єкти геополітичного протистояння розглядають Україну не як потужного впливового суб'єкта світових, європейських або хоч би регіональних процесів, а як об'єкт тяжіння і реалізації своїх стратегічних інтересів». Багато в чому це сталося тому, що Україна відмовилася від багатовекторної політики і взяла курс на вступ в НАТО. У результаті вона втратила навіть те, що мала. Від досягнення настільки бажаної для нинішньої української влади мети - добитися прийому до Альянсу, вона, мабуть, далі, ніж 5 років тому. З Росією стосунки зіпсовані до небезпечної межі. Україна зі своїм ниттям, постійним «виканючуванням» все нових кредитів, безкінечними чварами в політичних верхах остаточно набридла Євросоюзу.

Георгій Крючков переконаний: щоб переламати ситуацію, Україна повинна активніше вписуватися в процеси побудови нової Позаблокової системи безпеки на європейському континенті.

«Україна через відомі обставини виявилася між потужними військово-політичними угрупуваннями і відмовилася від третього в світі за потужністю потенціалу ядерної зброї, що є, принаймні, формально позаблоковою державою, повинна була, якщо не виступити ініціатором, то, в усякому разі, підтримати ініціативи, спрямовані на подолання блокового протистояння в Європі. Це на користь України, на користь її національної безпеки», - підсумував Георгій Крючков

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум