Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 21 грудня 2009

Чому звичайна зима – це форс-мажор?

Чому звичайна зима – це форс-мажор?

І знову до України зима прийшла зненацька. Від сильних морозів та снігопаду потерпають майже всі регіони країни. Між тим, у місцевих бюджетах фінансуються тільки зарплатні статті видатків – на очищення доріг та боротьбу зі стихією грошей немає. Як обстоять справи «на місцях»? Відповідає лідер регіональної організації «Нової України» в Черкаській області Володимир Коломієць.


Фінансів на якісну очистку доріг в області не передбачено. Газ до осель або йде неякісний, або не в тих об’ємах. Ті люди, які опалюють свої квартири або будинки автономними котлами, відкручують газові прибори на повну потужність, але вони не забезпечують того тепла, що потрібно. Політики кругом говорять про те, що піклуються про людей, що створюються резервні фонди якраз для того, що долати такі явища. А коли ці явища виникають, ми виявляємося не готовими ані до сезонної епідемії грипу, ані до погодних умов, які також не є катастрофічними. Що таке для України 14-15 градусів морозу? Проте для чинної влади й звичайна зима – це форс-мажор.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум