Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 21 грудня 2009

Справа не в погодних умовах, а в абсолютній безпорадності влади

Справа не в погодних умовах, а в абсолютній безпорадності влади

Про те, як Полтавська область переживає сніговії, розповідає лідер регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов.


Не скажу, що дороги зовсім не посипаються, але вони жахливі. Якщо центральні шляхи ще якось розчищаються, то дорогами місцевого значення не проїхати. В середині грудня наступила зима – як сніг на голову. Звичайне сезонне явище. Були й не такі сніговії, проте підіймали все, що можна було підняти, й розчищали. Справа не в погодних умовах, а в абсолютній безпорадності влади. В чому звинувачувати комунальні служби? В тому, що уряд блокував усі виплати, окрім заробітної плати? В суботу я їхав з Києва до Полтави і бачив п’ять аварій. Бачив, як буксували на підйомах фури. Натомість не зустрів жодної комунальної машини, яка б посипала дороги. І це – центральна траса. Отже автоаварії зі смертельними наслідками, за великим рахунком, також на совісті влади.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум