Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівМи не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 22 грудня 2009

Фашизм не пройде!

Фашизм не пройде!

Виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков взяв участь в міжнародній конференції «Уроки Другої світової війни і Холокост», яка відбулася 15-17 грудня 2009 року в Берліні, і розповів про її підсумки.


У конференції взяли участь більше 400 чоловік, в основному – представники російськомовного єврейства з 25 країн Європи, Азії, Америки, Австралії. Велика делегація представляла Україну.

У доповідях, повідомленнях і виступах на пленарних засіданнях в 6 секціях (виступило близько 70 чоловік) наголошувалося історичне значення перемоги країн антигітлерівської коаліції над німецьким фашизмом, особливий вклад в її досягнення народів Радянського Союзу, підкреслювалася необхідність все робити для збереженні пам'яті про видатний подвиг тих, хто скрушив хребет фашистському звірові. Центральне місце в роботі конференції зайняла тема Холокоста – знищення гітлерівцями 6 млн. євреїв. З гнівом і обуренням говорили учасники конференції про злочини колабораціоністів, що допомагали фашистам знищувати євреїв, циган, поляків, росіян, українців і людей інших національностей.

У зв'язку з цим висловлювалась заклопотаність тим, що в ряді європейських держав – серед них особливо виділялися країни Прибалтики і Україна – піднімають голову неофашисти, реабілітуються і героїзуються посібники гітлерівців, головорізи з банд ОУН-УПА і дивізії СС-Галичина. Наводилися багаточисельні факти їхніх звірств над мирними жителями в окупованих німцями країнах. Обурення викликало надання звання Героя України гауптштурмфюреру СС Р. Шухевичу, що розцінене як оголошення себе нинішньою українською владою ідейним спадкоємцем і політичним наступником гітлерівських посібників. Учасники конференції в одностайно прийнятих документах призвали світову громадськість до діяльності, підкреслювали необхідність давати рішучу відсіч спробам переглянути підсумки Великої Вітчизняної війни, вкрасти перемогу у її ветеранів.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум