Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 25 грудня 2009

З паритетом цін, що хочуть, те й роблять

З паритетом цін, що хочуть, те й роблять

Відсутність ефективного, а головне справедливого регулювання економікою, призводить до немотивованого зростання цін і загибелі середніх та малих підприємств. На цьому наголошує у своєму коментарі лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» у Хмельницькій області Віктор Коцемир.


«Ось - паритет цін. Що хочуть, то і роблять. Є товари, які вкрай необхідні людині. Й вона як то кажуть, видряпується із штанів, бо треба їх купити. Але виробник «загибає» 400% рентабельності, й у держави немає до нього жодних претензій. В усіх країнах світу ринок контролюється державою. Від того держава тільки багатіє., бо отримує відповідні податки. А що у нас? Той, хто має 400% рентабельності, платить ті ж самі 13% податків, як і той, хто ледве виживає», - сказав Віктор Коцемир.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум