Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 25 грудня 2009

Валерій Тарасов: «Я вірю в нашу здатність змінити ситуацію в країні абсолютно безкровно і легітимно»

Валерій Тарасов: «Я вірю в нашу здатність змінити ситуацію в країні абсолютно безкровно і легітимно»

Яким був для Вас 2009 рік і чого Ви чекаєте від нового року? Відповідає лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в АР Крим Валерій Тарасов.


У році, який минає, були успіхи, були і невдачі. Що стосується перспектив – в Україні назріває революція. Як говорив Макс Вебер, революції здійснюються не тоді, коли людям дуже погано, а тоді, коли є надії на майбутнє. Я вірю в нашу здатність змінити ситуацію в країні абсолютно безкровно, законно і легітимно. Повинне статися моральне оздоровлення суспільства. Всі свої надії я пов'язую зі змінами. Особисто я до них готовий. Стратегія розвитку «Україна-2015» – це реальна програма модернізації, хоча вона ставить дійсно масштабні завдання і перед всім суспільством, і перед кожною людиною. Вимагає інтелектуальних і моральних зусиль.

Бажаю учасникам «Нової України» в 2010 році залучити нових прибічників, частіше спілкуватися один з одним, проводити наукові конференції, більше думати і менше сперечатися. Сперечатися вже нема про що – програма є. Її потрібно виконувати. Я думаю, що ми разом, об'єднавши зусилля, зможемо добитися для нашої країни позитивних змін. Адже в «Новій Україні» зібралися розумні, толерантні, грамотні і дуже працездатні люди.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум